2737
2734
عنوان

برام دعا کنید طلاق نگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 41 پست
یکم توضیح میدی

شوهرم ی یسری اشتباهات حاد کرده و ی ادم مر موزیه

زیر ابمو زیاد میزد و بام بحث میکرد مدام

هی حس میکردم چشش دنبال بقیس

اخرین دعوامون تو یکی از تاپیکام هست

بیشتر بچه بازی از اون بود ابروریزی میکنه

مشروبشو کجای دلم بزارم

اگه پشیمونی غرورت رو بزار کنار واسه زندگیت بجنگ... خیلی ها بخاطر همین غرور الکی زندگیشون پاشید از ه ...

اخه من اصلا سمتش نرفتم برا اینک حس غرور کنه رفته پیش بقیه گفته خودشو خانوادش التماسم کردن

در صورتی که خانواده من میگن فقط طلاق خودمم همینطور موندم

یبار مشاور گفت با هم بحرفید یجوری حرف میزد فقط واسه مدرک جمع کردن محلم ک اصلا نمیداد موندم ببینم خودشه

از اول حس میکردم ی نفر دیگ وجود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش صحبت کن . از در محبت وارد شو ببین مزه دهنش چیه . با سکوت هیچی درست نمیشه 

اومده خطمو مسدود کرده خودش گرفتش به اسمش بود

ینی خطمم مسدود کرد کلا با هیچی باهام در ارتباط نباشه

2728
شوهرت بد دنیا حتما یک ویژگی خوب هم داره ، یک وقت بزار در مورد تمام مشکلات حرف بزنید  یک ...

منطقی حرف نمیزنه هی دروغ میگه

هر چی بهش گفتم فقط منو توییم کسی نیست به خودت برگرد از فیلم درا

ولی هی دنبال آتو بود ازم خودشو ترکوند برا مدرک

همشم کاری میکرد ازش زده شم

شوهرم ی یسری اشتباهات حاد کرده و ی ادم مر موزیه زیر ابمو زیاد میزد و بام بحث میکرد مدام هی حس میکر ...

عزیزم خودت میدونی ولی این برات شوهر نمیشه برو بچسب به خودت و تا جوونی طلاق بگیر خواهر منم یه زمانی وقتی یه بچه داشت خیلی بهش گفتیم ولش کن اون ادم نیست گوش نکرد گفت دوسش دارم ولی الان با سه تا بچه بلایی نمونده که سرش نیاورده باشه این اخریا هم که میگه پیر شدی میخوام زن بگیرم یکی نیست بگه اخه مرتیکه این همون دختر که روز اول گرفتی ببین چه بلایی سرش اوردی شما هم تا جوونی یه فکر اساسی بکن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
منطقی حرف نمیزنه هی دروغ میگه هر چی بهش گفتم فقط منو توییم کسی نیست به خودت برگرد از فیلم درا ولی ...

خوب شما هم معلومه فقط خاطرات بدش تو دلت بیشتره، بهترین تصمیم بگیرید....

2738
استارتر با اين چيزايي كه تو ميگي خب بايد جدا شي از خدا بخواه هر چي به صلاحته همون بشه

از خدا بخوام میگ طلاق بگیر😐

هی تو ذهنمه طلاقم

دو قطبی شدم حوصله خانوادمو ندارم

اومده خطمو مسدود کرده خودش گرفتش به اسمش بود ینی خطمم مسدود کرد کلا با هیچی باهام در ارتباط نباشه

عجبا . ولش کن گَنده دماغو . می خوای بقیه زندگیت رو با همچین آدمی باشی .مگه چندبار زندگی می کنی ؟ مگه چقدر جوونی ؟  من برات دعای بهتری میکنم امیدوارم یه آدم لایق پیدا کنی که واقعا دوستت داشته باشه .

2706