2703
2553

من مایکروفرم خیلی چرب شده بود، دیشب با لوله باز کن و پارچه تمیزش کردم کاملا چربیش رفت و مثل روز اول شد.

ولی الان پشیمون شدم، میترسم روشنش کنم ، نکنه گازش وارد غذام بشه؟ تور خدا یکی بگه چکار کنم؟؟؟

عجب کاری کردمااااا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

همه کاره دامستوس میزدی نیازی به لوله باز گنی نبود ببخشید خندم گرفت😂😂😂😁😁😁😁خوبه تو نی نی سایت یه کاربرد دیگه لوله باز کنی رو هم یاد گرفتیم🤣🤣🤣

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

یه ظرف پیرکس رو نصفه آب کن با چند قطره آبلیمو بذار داخلش و روشنش کن یک دقیقه تا بخار بگیره بعد با دستمال اون بخارها رو پاک کن

چند بار این کارو تکرار کن تا اون مواد لعنتی که زدی پاک بشه

دوستانی هم که با چند منظوره و امثال این پاک میکنن همینطور

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706