2726
عنوان

چیکار کنم؟؟؟؟

89 بازدید | 8 پست

صبح بیدار شدم برم سرکار،، بعد اومدم گوشیمو از شارژ بکشم ، انگار گوشیه شوهرم روی مبل بود ولی مطمین نیستم بعد ک رفتم دستشویی و برگشتم دیدم گوشی کنار شوهرمه .... 

حالا شک دارم ک خودش بیدار شده گوشیشو برداشته یا من فکر کردمه گوشیش روی مبل بوده 

اصلا ی حالیم 

چون قبلا سابقه ی چت مجازی با اشغالا رو داشته

چه ربطی داره چت به مکان گوشی🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خیلییییی

این افکار‌رو ازسرت بریز بیرون چون باعث‌نابودی خودت وزندگیت میشه ،هرموقع مطمئن شدی،ومدرکی داشتی با‌شوهرت صحبت‌کن،وگرنه برایه چنین مسائل ‌کوچیک ارامشتو بهم نریز که‌قابل جبران نیست