2733
2734

مجردم. سه هفته هست که زیر شکمم و گاهی ‌کمرم درد میکنه. سونو رفتم دوبار. ازمایش دادم خون و ادرار. همه چیم خوب بوده کیست هم نداشتم. با این حال ده روز مترونیدازول خوردم برای عفونت ولی بازم دردم فرقی نکرده. به نظرتون من آندومتریوز دارم دوستان؟ وقت دکترم چند روز دیگست واقعا اعصابم خورده کسی هست این بیماریو داشته باشه علایمشو بگه و اینکه چطوری براش تشخیص دادن؟

برگریزان دلم‌ را نوبهاری آرزوست...

سلام دوستای عزیز امروز اگ شد میخام بیبی بزنم ببینم باردارم یا خیر 

میشه برای مامان بودنم صلوات بفرستید در حد توانتون

اگ لایق دعا میدونید 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تشخیص صد در صدش لاپاروسکوپی هست  علایم درد شدید که به مسکن ج نده به خصوص در زمان پریود گاها خو ...

عزیزم من دردم شدید نیست. خونریزی هم ندارم. دردم قطع و وصل میشه سوزش هم دارم ولی خب من ده روز مترونیدازول خوردم اگه عفونتی داشتم باید خوب شده باشه. این بیماریو توی سونو نشون نمیده؟ من دوبار سونو رفتم جای معتبر ولی گفتن همه چیت خوبه. 

تو سونو معلوم میشه دارید یا نه

عکسشو بفرستید بهتثن بگو

علایمش پرویدی های طولانی و شدید و خیلی دردناکه

علایمی کهفتید شبیه عفونت که ممکنه یه کم طول بکشه تا خوب بشه مال من سه ماه طول کشید اما خوب شدم علایمم مثل تو بود.زیر دلم درد میگرفت انگار پریود میخوام بشم.سه دوره انتی بیوتیک مصرف کردم

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2738
ازمایشی به اسم ca123مشخص میکنه داری یا نه  علائم هم درد های لگنی ک هر دوره قاعدگیت زیادتر میشن ...

ینی باازمایش مشخص میشه؟!

من سونو دادم مشخص نشد...وای ترس برم داشت..

یبار تو سونو گفت ضخامت رحمت 17mm  هست گفتی بیش ازحد نرمال...خطرناکه ینی؟!البته من اونموقع پریود نشده بودماا

تو سونو معلوم میشه دارید یا نه عکسشو بفرستید بهتثن بگو علایمش پرویدی های طولانی و شدید و خیلی دردن ...

وای عزیزم الهی که مشکلم مثل تو عفونت باشه بخدا دارم روانی میشم همش‌ گریه میکنم همش فک میکنم یا سرطان دهانه رحم دارم یا اندومتریوز گرفتم من هنوز حتی ازدواج نکردم که بخوام این مشکلات حاد رو پیدا کنم😪😪😪

آزمایش خون هست

وای عزیزم قربونت برم خدا از دهنت بشنوه ازمایش خونو میرم میدم راحت. پس چی میگن راه تشخیصش لاپاروسکوپیه ادمو میترسونن

2706