2737
2734

رو قسمت سرشونه هام جوش هست . جوشای چرکی نیس.  کمکم کنید لطفا😭 اینا برن. رفتم عطاری بهم عرق کاسنی داده میگه شاید از کبدته. من فعلا نخوردم. کمکم میکنید اونایی که مشکل منو داشتن و خوب شدن راهنمایی کنید تررررروووووخدا😭😭😭😭😭

دوست منم اینجوری بود هررزو دکتر بود

من بهش پیشنهاد دادم صابون گوگرد بزنه بعد ی هفته گفت جوشام خیلی کم شده داره میره 

خودمم تست کردم چن ساله میزنم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

عرق کاسنی+عرق شاطره+یدونه لیمو بچکون توش +اب ولرم قاطی کن بخور صبح ناشتا نیم ساعت قبل از صبحانه به مدت ۳ ماه اگه از کبدت باشه خوب میشه ولی اگه هورمونی باشه برو یه ازمایش بده

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از عطاری یه پماد گرفتم برای جوش کمر. تازه رومم نشد بگم واسه خودم میخوام😅گفتم برای شوهرم میخوام. 

عالی بود. چند روز زدم خوب شد

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2728
 چه پمادی بود🙊

دست ساز بود. محتویاتشو نمیدوتم

بهشون بگی معمولا یه چیزایی دارن براش

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
 از داروخونه باید بخرم یا عطاری؟

دوتاش داره 

هرروز با صابون بشور 

اوایل روزی سه بار تا 4 یا 5روز بعد کم کم کمش کن ک پوستت خشک نشه

بگو ویتامین eداشته باشه 

2738
عرق کاسنی+عرق شاطره+یدونه لیمو بچکون توش +اب ولرم قاطی کن بخور صبح ناشتا نیم ساعت قبل از صبحانه به م ...

نمیخوام از این عرقیجات استفاده کنم بدمزست. روشای دیگه رو میگید اگه نشد در اخر اونارو مجبورم بخورم

دوتاش داره  هرروز با صابون بشور  اوایل روزی سه بار تا 4 یا 5روز بعد کم کم کمش کن ک پوستت ...

چند روزه جواب میده؟ روزی ۳ و ۴ بار. چند روز بعد کمش کنم؟ برا صورتم میشه استفاده کرد؟؟

چند روزه جواب میده؟ روزی ۳ و ۴ بار. چند روز بعد کمش کنم؟ برا صورتم میشه استفاده کرد؟؟

من واسه صورت میزنم میگم اولش روزی 3بار کمرتو بشضور

عزیزم دستت میاد

برم چی بگم؟ اسم نداشته یعنی؟ اخه میگی روت نشده بگیری برا خودت. لابد اسم داره 🤦‍♀️

نه اسم نداره

رقتم گفتم برای جوش کمر چیزی دارید. یهو گفت برای خودتون؟ گفتم واسه شوهرم😂

یه پماد دست ساز داد. 8تومن بود. عطارها بلدن از این جور چیزا

نه اسم نداره رقتم گفتم برای جوش کمر چیزی دارید. یهو گفت برای خودتون؟ گفتم واسه شوهرم😂 یه پماد دست ...

حتما امروز میرم عطاری محلمون. خدا کنه همون باشه که برا شوهرت خریدی😁

2706