2733
2734
عنوان

دوست عوضی و پیگیر بیاین بگم

456 بازدید | 19 پست

بچه ها من یه دوست داشتم نمیخوام بگم خوبم من ولی خیلی خوبی ها در حقش کردم تو همه چی کمکش دادم ولی اون چتد بار بهم ضربه زد با زبون ریختنش بخشیدمش ولی بازم دیدم به ادم نمک نشناس دو رو حالا کلا گذاشتمش کنار . ولی پیش کسی ک دوسش داشتم پشت سرم حرف زده ..پیش دوستام پشت سرم حرف میزنه رازای دورانه دوستیه میره پخش میکنه چیزی از کسی میدونستم گفتم میره چهارتا میزاره روش میگه فقط منو خراب کنه ... من بی تفاوتم محل نمیدم . ولی اخه چی کنم با این ادم بشکنه ک دست من ک نمک نداره😭

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پارش کن تا بفهمه نباید ز:ر بزنه////:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

کسی که دو بار از یک سنگ بلغزه شایسته است پاش بشکنه...☹

اشتباه از خودت بوده...و الان کارایی که براش کردی بیشتر از کارای اون که پشتت کرده عذابت میده😔

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

قربون حضرت علی برم که فرمودن تو دوستی جوری رفتار کنین که اگه دشمن هم شدین ترس نداشته باشین و با گفتن رازاتون خودتونو اسیر دست دیگران نکنین .

دیگه کاری نمیتونی بکنی مگه با رفتارت خلاف حرفاشو به همه ثابت کنی

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738
در مرحله ی اول قطع ارتباط کن باهاش . بعدمم بیخیال حرفاش شوو . کسیی هم اگه گفت فلانی از طرفت این حرفو ...

واینکههه اشکال نداره . این تجربه ای شد که دیگه به هرکسیی اعتماد نکنیی 😊😍 منمم از این تجربه هاا داشتم چوبشو خوردم و دیگهه هرچیزی و به هرکسی نمیگم چون تهش خودم ضربه میبینم

قطع ارتباط  قاطع بگو دیگه دوستی بینمون نیست خدافظ

قطع ارتباط کردم ولی اون خیلی میره پشت سرم حرف میزنه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
چقد ساده اي كه رازتو به دوستت ميگي

اره خیلی ساده بودم . منم البته خیلی چیزا ازش میدونم ولی به هیچکی نمیگم بگم ابرویی براش نمیمونه

کسی که دو بار از یک سنگ بلغزه شایسته است پاش بشکنه...☹ اشتباه از خودت بوده...و الان کارایی که براش ...

دقیقا فقط خدا جوابشو بده😔

دقیقا فقط خدا جوابشو بده😔

ایشالله.سعی کن بیخیال باشی و‌رابطه تو قطع کنی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
ایشالله.سعی کن بیخیال باشی و‌رابطه تو قطع کنی

رابطمو گ قطع کردم . ولی اون خیلی پیگیره پشت سرم حرف میزنه . من اهمیتی نمیدم ولی خودمم خیلی چیزا ازش دارم ولی اگه بگم ابروش میره ولی من مثل اون نیستم

2706