2737
2734
اگه تهرانی برو پیش مشاور رایگانه خیابان حسام زاده غربی سهروردی جنوبی

اتفاقا اون شب ب شوهرم خیلی گفتم ک نمیتونم باهات زندگی کنم برام سخته حتی ی گواهی نامه نداری ک دلم خوش باشه بعدا ی ماشین بخری درحالی ک من خونه بلبام بهترین خواستگارا رو داشتم نمیدونم چرا سر اینا دهنم بسته شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطش اینکه وقتی کمک نکردن درمورد زندگیت هم حق ندارن نظر بدن

خانواده همسر من همیشه نظرهم میدن حتی میگن تو جهازت این بایدمیبود اون میبود سیسمونی باید بهترین باشه. ول کن توروخدا

بخدا ب شوهرم تو دوران نامزدی گفتم بهش گفتم بیا جدا شبم هنوز عقدی درکار نیس نزاشت بخدا گفت هرکاری بگی ...

عزیزم تو ماری به هانوادش نداشته باش مهم خودشه. الان فقط شما دو نفر مهمین و بس. اگر قیافش خوبه، مهربونه ، مرد خول و پاکیه و دست و دل بازه جدا نشو.

فکر نکنی واست فرش قرمز پهن کردن بعد جدایی بهترین پسرا منتظرتن ، همش سرابه.  

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2731
2738
به جز خانوادش مشکل دیگه ای هم باهاش داری؟

مثلا چ مشکلی ببین شوهرم صب تا شب سرکار میره هنیشه حرف منه تو خونه هرچی بخوام برام میخره حالا شاید دیرو زود بشه ولی میخره بهمم گفته هرکی هرچی گفت جوابش بده نترس 

همینکه از هر چی یه بهونه داری میسازی... همینکه اون فکر کرده دوستش داری و با این توهم زندگی میکنه..، ...

میدونه دوسش ندارم بعضی وقتا دلم براش میسوزه عاشق بچس ولی بهش گفتم فکر بچه نکن 

قیافش خوبه ولی موهای قسمت جلو ریخته بدم میاد نمیتونم تحمل کنم 

میزنمتاااا بخدا

الان همه دارن خودشونو خوشگل میکنن... من یه نفرو میشناختم خیلی باکلاس و ثروتمند بودن  ولی قیافه نداشت بیا واست بشمارم چیکارا کرد ( دندون هاشو ارتودنسی کرد، پاش کج لود کفش مخصوص از آمزیکا آوردن پاشو راست کرد، دماغشو عمل کرد، پروتز گذاشت، لنز دائمی گذاشت و خیلی چیزای دیگه که بما نگفتن... ) الان همه مو میکارن مثل خیلی از بازیگرایی که اصلا فکرشم نمیکنی این یه روزی مو کاشته!

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706