2733
2734
عنوان

ترس بارداری

166 بازدید | 13 پست

سلام دوستان ..من شوهرم خیلی بچه میخواد 8ماه شده خونه خودمم اما نمیتونم قبول کنم واقعا از باردار شدن و بخصوص زایمان میترسم اصلا خیلی وحشت دارم اصلا نمی‌دونم چیکار کنم اسم بچه میشه من میریزم بهم دعوا میکنم خودمم بچه دوستدارم اما درداش خیلی میترسم..کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل توام چاره ای نیست حداقل از الان قول بگیر ازش که پول بده سزارین کنی

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2728
 درد داره مگه ؟ والا ما زاییدیم اونقدرم درد نداشت 😐😒

وای واقعا...من دوستم تازه طبیعی زایمان کرده می‌گفت میدونستم اینطوریه تو حاملگی خودکشی. میکردم اصلا میگه اینارو وحشت میکنم 

2738

وقتی بفهمی مادر داری میشی به خودیه خود یه حسی درونت میدمه که فقط دلت میخواد زودتر بچتو ببینی و  همه سختیاشو به جوون میخری/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

عزیزم مگه مادرشدن به این راحتی نیست چرامیگن بهشت زیرپای مادران است بخاطراین درذهاست ونگهداری بعدی هاش بعدش یارداربشو بزارلگدبزنه چقدرخوشحال میشی بعدش اونقدردلت میخاد زودی بغلش کنی بچه واقعاشیرینه باتمام سختی هاش. من طبیعی دوست داشتم اماامان ازخانواده شوهر که سزارین شو البته من توشهرغریب بودم ومیخواستم توخونه خودمون باشم اونامجبوربه اومدن شدن بخاطراون گفتن یه تاریخی باشه که ماراحت بتونیم بیاییم

نه گلم چه دردی ب چرابی حس میکنن توکه اینقدرمیترسی بنظرم بیهوشی کامل انتخاب کن بعدش خوب سختی داره اما اینقدرنه زیادکه غول بسازی براخودتت ازش باورکن بعد یه سال بهشم غک نمبکنی