2410
2553
عنوان

ازدواج ستایش و مهدی مظفری

| مشاهده متن کامل بحث + 2881 بازدید | 140 پست
بحث پذیرش نیست بحث منطق ازدواجه ایا این ازدواج پشتش منطق هست چقدر معتقدید عشق جادوگره

عشق اگه واقعی باشه میتونه معجزه کنه . من عشق مظفریو درک کردم ولی حاله ستایشو نمی فهمم. الان از رو عشق قبولش کرد عذاب وجدان گرفت قبول کرد . نذر کرد قبول کرد . 

بله من اجازه میدادم چون زندگی خودش بود.

اگر پسرم عاقل و بالغانه تصمیم میگرفت چرا اجازه ندم؟؟

البته خانمی همانند شخصیت ستایش. 

نه هر خانمی. چون کسی نیست که زیر پای پسر بشینه. واقعا خانمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومای همراه اولی دوشنبه سوری یادتون نره .امروزه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2456
 اندکی به حرفهای من توجه کنید دو دقیقه نشد سه صفحه شد جوابها ممنون دست مریزاد و متشکر از پستهات ...

خوب نظر کلی برا مشاور 

به نظر من اشکالی نداره این ازدواج اول به این دلیل که مهدی خودش ۴۳ سالشه و جوون ناپخته نیست دو ستایش نباید زندگی خودش فدا کنه مگه ادم چند بار فرصت زندگی داره و مردم پشت سر خدا هم حرف میزنن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

اون پسر هم قبلا زن طلاق داده وهمچی دست اول نیس وسنشم بالاس ستایشم بچهاش یکیش ک رفته خونه بهت یکیشم ک همش بابابابزرگشه و خونه نیس پس بچه ای نیس ک وبال اوناشه خودشم ک جوونه بنظرمن مناسبن

خلایق هر چه لایق👌
حالا چیزی نداره یه زن سنتی و قدیمی اتفاقا به درد دایی مظفری می‌خورد تا خود مظفری البته ناگفته نمونه ...

همون چیزی نداشتنه خوبه.خیلی از ازدواج های این مدلی بخاطر دوستی قبلش و وابستگی اتفاق میفته اینجا حداقل اینو نداره.

یا رب العالمین
2714
اون پسر هم قبلا زن طلاق داده وهمچی دست اول نیس وسنشم بالاس ستایشم بچهاش یکیش ک رفته خونه بهت یکیشم ک ...

اره والا پسره یبار گفت دختر دایی هن اگه ازدواج کرده بود بچه هاش هم سن خانم نادری بودن ایناهمشون هم سن هستن تقریبا فقط ستایش شوهر کرده اونا درس خوندن

یا رب العالمین
اره میزاشتم  نمدونم چرا هر چی فکر میکنم همش راضیم 😁  میگم بابا دنیا دوروزه بزار با هر ک ...

یه چیزی رو خوب نشون داده 

این که فردوس با این سنش و.... میتونه باز هم از کسی خوشش بیاد 

ولی همین آدم به زن جوون که 20 سال به پای بچه هاش نشسته میگه بی معرفت 

من شاید نمیزاشتم پسرم با یکی مثل ستایش ازدواج کنه ولی این که حق ندیم به اون هم قبول ندارم و شدید حرف دامادش رو پسندیدم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

اندکی گوش کنید بهم بیاید یکم راجب تناسب زوجین ستایش و مظفری صحبت کنیم تا نتیجه درست بگیریم اونهایی که میگن این ازدواج خوبه بگن چرا این زوج میتونن خوشبخت بشن و تناسب انها چیه و اونها که میگن نه چرا....ببینید ما در ازدواج راجب توکل برخدا و احتمالات حرف نمیزنیم راجب اصول صحیح ازدواج حرف میزنیمچقدر این اصول مهمه رعایت بشه

نمی دونم چرا از شخصیت ستایش بدم میاد خیلی بی منطق وعجوله معلوم نیس چند چنده

والا خوبه هرکی دیگه جا اون باشه مرد بی بچه بیاد خاستگاریش از خداشه وضع مالیش که بدنیس تک بچه هم هست شرایطش از شوهر اولیش بهتره ولی بیچاره شانس نداره 

یا رب العالمین
2706