2733
2734
عنوان

ازدواج ستایش و مهدی مظفری

| مشاهده متن کامل بحث + 2883 بازدید | 140 پست

اصلا زن گرفتن پسرم بخودش ربط داره‍ منم کمکش میکنم.ولی طرزفکر هرکسی بخودش ربط داره؛موقع بشه ۵۰سالش من مردم که براش تصمیم بگیرم.بابا ازکانال مادرشوهر بیارینش بیرون حالم ازهر چی مادرشوهربهم میخوره مثل مادرشوهر خودم.یه پسر زاییده کارشاقی نکردی که بخوای زندگی روبراپسر وزنش حروم کنی.اگه اینطور بهشت زیرپای مادرست من توجهنم راهش نمیدادم.

.
اصلا با عقل جور در نمیاد دختر دایی به این موقعیت بزاره کنار بخاطر ستایش .هر چند عشق این چیزا سرش نمی ...

پسره از کسیکه اویزونه خوشش نمیاد ستایش محلش نمیدادازش خوشش اومد.پسر دهه ۴۰ یا ۵۰ اینجوره اگرنه الان کسی اینجور باشه پسرامیگن اجتماعی نیس  

یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث پذیرش نیست بحث منطق ازدواجه ایا این ازدواج پشتش منطق هست چقدر معتقدید عشق جادوگره

چون دونفرعاقل وبالغ هستن بله به نظرخودشون منطق داره 

نوجوان 15 یا16ساله نیستن که

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خواهر شوهر من  بچه 15ساله داره که حدود سه ساله.با یه مرد مجرد ازدواج کرده .الانم اون اقا مثل &n ...

ای بابا🙀از شوهر جدیدیش بچه هم داره؟

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2728
ولی من شوهرم گفت اگه مامانم تو این سن الان بیاد بگه میخوام ازدواج کنم اصلا بهش نه نمیگم میگم حق طبیع ...

به نظرم تو مردای ایرانی کم پیدا میشن 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
خدایش خیلی فیلم هندیه من از شخصیت ستایش بدم میاد اون از اینکه طاهر بیچاره حسرتش موند تودل حشمت اینم ...

حالا چیزی نداره یه زن سنتی و قدیمی اتفاقا به درد دایی مظفری می‌خورد تا خود مظفری البته ناگفته نمونه مظفری مشکل روحی داره آخه به همه زنها بدبین هست 😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

اندکی به حرفهای من توجه کنید دو دقیقه نشد سه صفحه شد جوابها ممنون دست مریزاد و متشکر از پستهاتون حتی هنوزوقت نکردم بخونم..ِ.هدف از سوال یه طرح موضوع دیگه هست که زندگی چقدر باید روی بال عشق باشه چقدر روی بال منطق....راه حل درست چیه....منطقی ازدواج کنیم و منطقی زندکی کنیم....

خخخ اره اونم میگفت تو واقعیت پسری تک دختر و تحصیلکرده و پولدار ول نمیکنه اینجور ازدواج کنه

برادر زن عموی من این کار رو کرد 

با یه خانم که سه تا بچه داشت و داماد ازدواج کرد، بعد پسره خوشگل یادمه اون موقع ها دخترها خودشون رو میکشن که جلوی چشمش باشن 

وقتی خانوم رو گرفت مادرش سکته کرد، تا لحظه عمر هم مادره ناراحت بود

واقعا بهم نیامدن، زن عموم میگفت خودش راضی هست، 

تو این فیلم حداقل سنشون بهم میخوره ولی برادر زن عموی من 6 سال از دختر همسرش بزرگتر بود 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
حالا چیزی نداره یه زن سنتی و قدیمی اتفاقا به درد دایی مظفری می‌خورد تا خود مظفری البته ناگفته نمونه ...

پست دیگه من رو بخون رفتار مردها گاهی از خاطرات گذشته انها نشات میگیره

من بدون اغراق میگم هیج وقت راضی نمیشم پسرم یا دخترم با فردی که بچه داره ازدواج کنن به هیچ عنوان

بچه داره یه طرف ، بزرگ بودن بچه یه طرف دیگه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706