2733
2734
عنوان

ازدواج ستایش و مهدی مظفری

| مشاهده متن کامل بحث + 2883 بازدید | 140 پست
شوهر من هم همین رو میگه ولی شوهر نازگل خوب گفت  مادر مهدی هم حق داره بهترین رو برای پسرش ب ...

خخخ اره اونم میگفت تو واقعیت پسری تک دختر و تحصیلکرده و پولدار ول نمیکنه اینجور ازدواج کنه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف داشت می مرد و از ستایش خواستگاری می کرد مگه داریم همچین چیزی. فیلم آبکی و چرتیه

خدایش خیلی فیلم هندیه من از شخصیت ستایش بدم میاد اون از اینکه طاهر بیچاره حسرتش موند تودل حشمت اینم از اینکه با دوتا بچه وداماد می خواد با یه پسر مجرد ازدواج کنه والا من خوشم نیومد حق زندگی داره اما با یکی مثه خودش 

چه زندگی ها که این بزرگترها به خیال خودشون برای درست کردنش .. به هم میریزن ... 

ما یه نمونه نزدیکمون داریم .. دختر و پسر به اختلاف خوردن .. مادر زن گنده به جای اینکه اینها رو راهنمایی کنه میگه طلاق بگیرید .. الان خودشون دارن با هم حرف میزنن زندگی رو درست کنن این خانم زنگ میزنه بیا آب هویجت رو بخور پسرم .. چه قدر حرف میزنی !

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2728

جا ما زیاد ازین ازدواج ها هس همشونم خانوادشون با پسرشون قهر کردن ولی بعد از گذشت ی سال خوب شدن باهم بعضی ها هم وقتی بچه اوردن خوب شدن...

آنان ک میرقصند درچشم کسانی ک صدای آهنگ را نمی شنوند،همیشه دیوانه ب نظر می آیند💃
تو شهر کوچیک ما دو موردش هس ک خانوم دوتا بچه داره وشوهرشون را توی تصادف از دست دادن  و با ی آق ...

بچه هاش چه سنی هستن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
همه چیز بستگی به نگرش و طرز تفکر انسانها داره . اگه بپذیریم هر کسی حق انتخاب داره و ازاد برا زندگیش ...

بحث پذیرش نیست بحث منطق ازدواجه ایا این ازدواج پشتش منطق هست چقدر معتقدید عشق جادوگره

2738
اصلا با عقل جور در نمیاد دختر دایی به این موقعیت بزاره کنار بخاطر ستایش .هر چند عشق این چیزا سرش نمی ...

عشق به نطزت چه سهمی داره در زندگی منطق و خوبیهای زن و مرد چه سهمی

من که گفتم چه اشکالی داره ازدواج کنه شوهرم همش میگه باید وقتی بچه هاش کوچیک بودن ازدواج میکرد نه الا ...

ولی من شوهرم گفت اگه مامانم تو این سن الان بیاد بگه میخوام ازدواج کنم اصلا بهش نه نمیگم میگم حق طبیعی خودته این زندگی شخصی خودته که تصمیم بگیری چی و انتخاب کنی

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
واقعا میزاشتی با زنی که دوتا بچه بزرگ داره، داماد داره ازدواج کنه؟ خیلی مادر با فرهنگی هستی  م ...

اره میزاشتم 

نمدونم چرا هر چی فکر میکنم همش راضیم 😁 

میگم بابا دنیا دوروزه بزار با هر کی که دوسش داره عمرشو بگذرونه دلش خوش باشه انوقت منم حالم خوبه 

دختر داییش هست ولی چه فایده که دوسش نداره 

همه چیزم  به خوشگلی و موقعیت طرف نیست که نمیدونم دیگه این نظر منه 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2706