2733
2734
عنوان

ازدواج ستایش و مهدی مظفری

2883 بازدید | 140 پست

به نظرتون این ازدواج اگر در دنیای واقعیت برای فرزندتون میفتاد موافق بودید؟واکنش تان چی بود؟

ایا این گونه ازدواج ها مبنای منطقی هم داره؟

تناسب های زوجین چقدرمهمه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وجود شما تو سایت واقعا خالی بود

کاش تو تاپیکایی که خانوما مشکل دارن راهنمایشون کنید

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

بنظر من معیارها به هم نزدیک وحتی علاقه هم دیگر،ستایش حق زندگی داره چون بچه داره نباید از حق اجتماعی محروم باشه 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

وقتی همه با هم تنهاش گذاشتن خیلی جالب بود ... این باور جامعه ی ماست .. 

زن رو برای باقالی پلو با مرغ درست کردن میخوان .. زن رو برای رخت چرک انداختن تو ماشین میخواند ... زن رو حتی برای قرض گرفتن و ماس مالی کردن میخوان ... اما هیچ حقی براش قائل نیستن ... 

تناسبی که باید شکل بگیره و وجود داشته باشه .. لزوما این نیست که یکی مجرده اون یکی هم باشه .. کسی که مطلقه ست اون یکی هم باشه ... تناسب در تفکر و شخصیت و هدف از زندگی و جهانبینی باید باشه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
من بدون اغراق میگم هیج وقت راضی نمیشم پسرم یا دخترم با فردی که بچه داره ازدواج کنن به هیچ عنوان

اونم کسی ک علاوه بر داشتن بچه,دامادم داره 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706