2733
2739
عنوان

۱۰ دلیل اصلی روانشناسی سرد شدن مرد از زن در زندگی مشترک

| مشاهده متن کامل بحث + 14782 بازدید | 94 پست
والا مرد سرد نمیشه فقط از زنی به زن دیگه نظرش و تغییر میده، سرد شدن بیشتر مربوط به خانماست. 

شما مقصر نیستید ها مقصر ما اقایان هستیم که این ذهنیت در شما ایجاد شد میشه با کمک هم زندکی زناشویی بهتری داشت البته گام به گام و کمک هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش که شد تقصیر زن😡😑

مخاطب این پست خانم هاست شما چند تا مرد اینجا میبینی که بگم اشکالشون چیه هر مطلبی جایی و مکانی دارد بانو کلی اگر ده تا اینجا برای زن نوشتم میتونم پانزده تا برای مرد بنویسم اگر کارگشاست بنویسم اینجا تجربه کیسهامو

2731
اینقدر که ما زنها بفکر مرداییم که ازمون سرد نشن اگه به خودمون بها میدادیم این حال و روزمون نبود . کا ...

توی نصف این خصوصیات ذات پنهان همین حرفت وجود داره ولی با ادبیات دیگر....مثلا محتاج نبودن مثلا اسان بدست نیامدن اینها همه با بها دادن زنها به گوهر وجودی خودشان بدست میاد

اها درهرصورت مردی که عاشق زنش باشه با این چیزا جا نمیزنه خب خصلت زن اینه

تجربه ثابت کرده عشق نگهداری میخاد و اگر رفتار درست باهم رو یاد نگیریم سردی میاره اندکی به دادکاه ها سربزنید متوجه میشید

خب میان تاپیک خراب میکنن تاپیک اینجور تموم میشه  فکر کنم اونا بهتره برن تو تاپیک هایی که حرف ن ...

صبور باش بانو ....زبان خوش مار رو از لونش در میاره اون خانوم اگر دلش پره از اقایون شاید حق داره....اجازه بدیم دیکران هر نظری دارن ازادانه بزنن و شمام نظر حقتو بگو گذر زمان ثابت میکنه کی حرفش درسته....مجادله ارا با احترام بهترین جوابه نه ترک تاپیک

2738
نوچ ولی یه زن بهم معرفی کن که غر نزنه

من غر نمیزنم وقتیم ناراحتم یا عصبانی بدتر سکوت میکنم هیچ حرف نمیزنم

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
جفتش اشتباه هست هم غرزدن زیاد هم سکوت در زمان نامناسب...

دسته خودم نیس کسیم بزور بخاد باهام حرف بزنه عصبی میشم جواب طرفو میدم برا همین همون اول میگم باهام حرف نزنین تا اروم شم

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2706