2733
2734

محتاج بودن زن

متزلزل بودن زن

ترس از تعهد مرد

اسان بدست امدن زن

احساسات گذشته مرد

نقد مداوم مرد

غر زدن زن

توقع زیاد زن

اصطلاح عامیانه نمک نشناسی زن

و.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

5 تا 6 من دارم 😂😂😂😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2728

آسان به دست امدن زن یعنی چی؟متوجه نشدم . اگه ممکنه توضیح بدین

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738

اینقدر که ما زنها بفکر مرداییم که ازمون سرد نشن اگه به خودمون بها میدادیم این حال و روزمون نبود . کاش به خودمون هم فکر میکردیم که چرا اینقدر توی جامعه به ما ظلم میشه 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪

مرداروبزارین توجعبه درشم ببندین بذارین زیربخاری که نه سرد بشن نه ازدست برن والاااااا😂😂

راحتم به دستشون نرین.دقشون بدین اشکشونودربیارین

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

هیچ کدوم از این ۹ مورد رو من در زندگیم انجام ندادم تا حالا

زندگی کوتاه تر از این حرفاست که با این موارد واسه خودم و همسرم خرابش کنم

البته به مرد هم بستگی داره که چطور مردی باشه

👌👌👌👌👌👌

شخصا فک میکنم از همه بدترش نقد مداوم مرد باشه که منجر به **شکستن غرور مرد** و احساس بی خاصیتی در کنار اون زن رو میکنه و کم کم باعث میشه مرد به جایی پناه ببره که بجای نقد,  ازش تمجید بشه و احساس قدرت و مردانگی بکنه 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2706