2726

مادرشوهرم سالهاست که رفتارهاش باعث اشک و اختلاف من و همسرم شده و حتی الانم که یکماهه نمیرم خونه شون باعث شده شوهرم از من بخاطر نیومدن ناراحته و پرخاش میکنه و دیگه به حدی رسیده اذیتاش که دیگه هیچ کاری نمیکنم و چیزی نمیگم و فقط به خدا میگم  خدایا خودت یه راهی برام بذار و این زن رو از زندگی من برای همیشه بیرون کن... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیشه که گلم مادرهمسرته 

خیلی توی این سالها قلب منو با رفتارهاش به درد آورد و باعث مشکلات زیادی شده و داره میشه نمیخام باز کنم که انرژی منفی به کسی بدم فقط از خدا میخام این زن رو برای همیشه از زندگیم بیرون کنه به هر راهی که خودش صلاح منو میدونه

2728
مگه اینکه همسرت هم قطع رابطه کنه  همچین ادمی هست برا ارامش تو از خانواده اش بگذره؟

من نمیخام همسرم از مادرش بگذره هرچی باشه مادرشه و براش زحمت کشیده و آهش دامنگیرمون میشه فقط من دیگه نمیخام این زن رو ببینم و جز اشک و ناراحتی برام چیزی نیست و شوهر من هم این قضیه رو درک نمیکنه ....فقط میخام به خدا واگذارش کنم خودش کمکم کنه یه جوری بشه دیگه این زن نتونه با من حرف بزنه

من ٩ ماهه باهاشون قطع رابطه كردم و نميرم خونشون شوهر ميره و پسرمم هم ميبره ...  روابطم با شوهرمم هم خيلي خوبه خودش دركم كرد وديد كه من اين وسط مظلوم بودم  از وقتي باهاشون قطع رابطه كردم خيلي راحت شدم واقعا زندگيم شيرين شده 

کار خوبی کردی دلیلی نداره با کسی که اذیتت میکنه رفت و آمد کنی هیچ عذاب وجدانی هم نباید داشته باشی

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

همه مادرشوهرا زبون دارن که بعضی وقتها نیش میزنن انگار،ولی عزیطم با شوهرت صحبت کن،نرمش کن بگو اگه تو دوست داری با مامانت رفت و آمد کنم به شرطی میکنم که تو چشمت رو از کارهاش نبندی،من بخاطر دل تو از خودم میگذرم ،حالا ببینم تو چیکار میکنی برام؟آیا اندفعه مامانت به من بی حرمتی کرد جلوش در میای و ازش میخوای اونم بخاطر تو به من احترام بذاره؟یا فقط منم که به تو تو زندگیم اهمیت میدم پس اگه اینطوره قدرمو بدون

شوهرت باهاش صحبت کنه خب

شوهرم هم نمیتونه با مادرش حرف منطقی بزنه چون این زن اصلا حرف نمیفهمه و فحش بهم میده واسه همین به من میگه خودت با مادرم حل کن مساله ات رو....منم نمیتونم و نمیخام چون دفعه اول نیست و دیگه خسته شدم و میخام برای همیشه بره

یاد یکی از دوستان دور افتادم که خیلی دلش از مادر شوهر ش شکسته بود یکدفعه خبر آوردن که توی جاده تصادف کرده و برای همیشه رفته

من میگم خدایا خودت حلش کن و این مساله نرفتن من به خونه اش باعث بد شدن رابطه من و شوهرم شده و میگه پس پسرم رو با خودم میبرم ...اونا از خداشونه که من نرم و نوه اشون و پسرشون رو فقط ببینند واسه همینه که میگم خدایا خودت کمک کن

2706