2726
عنوان

کمکم کنید هفته ششم بارداریم لک دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 20 پست

وای چ بد عزیزم☹

نترس استراحت کن فقط نشاسته و اینا هم بیخوده زنگ بزن ب شوهرت با احتیاط و اروم برو دکتر احتمالا میفرستت سونو کار سنگین کردی 

نترس در همه مواقع هم با لک بچه سقط نمیشه

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
دوست منم چن هفته پیش لک دید در همین حد دکتر گفته مال لانه گزینی جنینه و بهش شیاف داده و این ک نشاسته ...

اخه لانه گزینی میشه الان باشه من الان شش هفته و دو روزم .. هرروز صبح تهوع شدید دارم امروزم خیلی شدیدتر بود طوری که یه لحظه از بس به شکمم فشار اومدد حس کردم ترشح اومده بعد دستمال گذاشتم اینجوری شد

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این لک نرماله شاید لک لانه گزینی باشه نگران نباش من تا ماه سوم همش لک داشتم هرروز دوبارشیاف اس ...

میتونم خودم بخرم شیاف سیکلوژیست 400؟

وای چ بد عزیزم☹ نترس استراحت کن فقط نشاسته و اینا هم بیخوده زنگ بزن ب شوهرت با احتیاط و اروم برو دک ...

خیلی رعایت میکنم اصلا کار سنگین نمیکنم ..همش دراز کشیدم چون ای یو ای شدم 

2728
اخه لانه گزینی میشه الان باشه من الان شش هفته و دو روزم .. هرروز صبح تهوع شدید دارم امروزم خیلی شدید ...

سعی کن وقتی حالت تهوع داری زیاد ب شکمت فشار نیاری آب بزن صورتت سریع 

اصن نذار معدت خالی بشه دشمن حاملگی معده خالیه ک باعث حالت تهوع و فشار ب شکم میشه صب زود ک بیدار میشی مویز یا کشمش بخور یا اگ چیزی شیرین نمیخوری مغزیجات بخور 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
میتونم خودم بخرم شیاف سیکلوژیست 400؟

اسمش دقیق یادم نیست بخدا.حالا که ای یو ای شدی برودکتر ازنگرانی دربیای.به همسرت زنگ بزن تودوران بارداری بایدهمسرت پشت وپناهت باشه بهش بگو

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜