2726

توروخدا کمکم کنید الان حس کردم ترشح دارم دستمال گذاشتم دیدم لک شد چکار کنم دارم سکته میکنم شیاف ندارم میتونم نشاسته بخورم ؟؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشاسته بخور  بعد برو دکتر شیاف بهت میده

خیلی میترسم نکنه اتفاقی افتاده باشه چه خاکی تو سرم بریزم 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2728

هیچی نیس عزیزم نشاسته بخور و استراحت کن 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

عزیزم برو دکتر

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

نگران نباش طوری نیست اگه اولین بارداریت باشه طبیعیه هیچیم نخور  واسه محکم کاری برو دکتر

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....

دوست منم چن هفته پیش لک دید در همین حد دکتر گفته مال لانه گزینی جنینه و بهش شیاف داده و این ک نشاسته بخوره

خوب شده اصلأ چیزی نیس نگران نباش ...

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

عزیزم این لک نرماله شاید لک لانه گزینی باشه نگران نباش من تا ماه سوم همش لک داشتم هرروز دوبارشیاف استفاده میکردم اصلااا نگران نباش برودکتربهت شیاف بده

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜
2706