1472
1459

توروخدا کمکم کنید الان حس کردم ترشح دارم دستمال گذاشتم دیدم لک شد چکار کنم دارم سکته میکنم شیاف ندارم میتونم نشاسته بخورم ؟؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
نشاسته بخور  بعد برو دکتر شیاف بهت میده

خیلی میترسم نکنه اتفاقی افتاده باشه چه خاکی تو سرم بریزم 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1473

هررررررچه سریعتر برو دکتر نگران نباش فقط طود برو.

منم هفته شش بودم دیر رفتم دور از جونت سقط شد. دکتر گفت باید زود میومدی

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜

هیچی نیس عزیزم نشاسته بخور و استراحت کن 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
1444

دوست منم چن هفته پیش لک دید در همین حد دکتر گفته مال لانه گزینی جنینه و بهش شیاف داده و این ک نشاسته بخوره

خوب شده اصلأ چیزی نیس نگران نباش ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

عزیزم این لک نرماله شاید لک لانه گزینی باشه نگران نباش من تا ماه سوم همش لک داشتم هرروز دوبارشیاف استفاده میکردم اصلااا نگران نباش برودکتربهت شیاف بده

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜
خیلی میترسم نکنه اتفاقی افتاده باشه چه خاکی تو سرم بریزم 

فقط استرس نگیر 

برو دکتر شیاف میده خیلی ها همینطورن 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم ؛عاشقتم مامانی   
1476

وای چ بد عزیزم☹

نترس استراحت کن فقط نشاسته و اینا هم بیخوده زنگ بزن ب شوهرت با احتیاط و اروم برو دکتر احتمالا میفرستت سونو کار سنگین کردی 

نترس در همه مواقع هم با لک بچه سقط نمیشه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفس مامانشه😍😍😍😍 زود بزرگ شو وبیا پیشم مامانی
دوست منم چن هفته پیش لک دید در همین حد دکتر گفته مال لانه گزینی جنینه و بهش شیاف داده و این ک نشاسته ...

اخه لانه گزینی میشه الان باشه من الان شش هفته و دو روزم .. هرروز صبح تهوع شدید دارم امروزم خیلی شدیدتر بود طوری که یه لحظه از بس به شکمم فشار اومدد حس کردم ترشح اومده بعد دستمال گذاشتم اینجوری شد

عزیزم این لک نرماله شاید لک لانه گزینی باشه نگران نباش من تا ماه سوم همش لک داشتم هرروز دوبارشیاف اس ...

میتونم خودم بخرم شیاف سیکلوژیست 400؟

وای چ بد عزیزم☹ نترس استراحت کن فقط نشاسته و اینا هم بیخوده زنگ بزن ب شوهرت با احتیاط و اروم برو دک ...

خیلی رعایت میکنم اصلا کار سنگین نمیکنم ..همش دراز کشیدم چون ای یو ای شدم 

اخه لانه گزینی میشه الان باشه من الان شش هفته و دو روزم .. هرروز صبح تهوع شدید دارم امروزم خیلی شدید ...

سعی کن وقتی حالت تهوع داری زیاد ب شکمت فشار نیاری آب بزن صورتت سریع 

اصن نذار معدت خالی بشه دشمن حاملگی معده خالیه ک باعث حالت تهوع و فشار ب شکم میشه صب زود ک بیدار میشی مویز یا کشمش بخور یا اگ چیزی شیرین نمیخوری مغزیجات بخور 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457