2726
عنوان

جدا شدن عموهام از دایی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 126 پست
ن دو دل نیستم. ولی ی جورایی آدم انگار غرورش میشکنه ک مجبوره از خانواده پدری جدا بشه هرچند حامی نبودن ...

میدونم سخته الان فکرشو میکنم اگه یه روزی قرار بر انتخاب باشه کدوم طرفیم مثلا بین عموهام دوتاشونو دوست دارم داییهامم هر دو رو دوست دارم ولی یکیشون دلسوزتره مشکلی پیش بیاد حل میکنه و....خدا کمکت کنه سخته 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داداشت هم کوچیکه  ببین بنطرم با عموهاتون باشید ادما گوشت همو میخورن استخون دور نمیندازن

عزیزم اون قدیما بود الان اینقدر از این گوشتا خورده شده و از این استخونا شکسته نمونش خود ما یکی دو تا ازعموهام کلی زمین بابامو بالا کشیدن بابای خدابیامرزم بهشون اعتماد داشت 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
آره دیشب همش با خواهرم بحث داشتم خواهرم با اینکه توی مشکلات همش داییم باهاش بود ولی میگه ن اسم پدرم. ...

از طرف من به خواهرت بگو اگه پدرتون زنده بود و الان تو این دو راهی بود خودش اسم خودشو از اون قوم و قبیله پاک میکرد خوبه که ادم از خواب غفلت پا بشه و درست زندگی کنه و در ظمن پدرتون الان احتیاجی به اسمش نداره احتیاج به ارامش داره باید کاری بکنید روحش در ارامش باشه

الهی به امید تو
خانم منم اهوازیم ولی عرب نیستم رسم عجیب غریب هم نداریم اهوازم مثله خیلی از شهرای دیگه بعضی از نژاد ه ...

از یک نفر یه چی شنیده میگه کل اهوازیا 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
الان مشکل اصلی چی بوده که باعث شده شما دایی یا عمو را انتخاب کنید؟

عموهام راه آب رو بروی دایی هام بستن و اجازه نمیدن کشاورزی کنن. داییم سالها باشون بود. عموهام یدفه انگار ک غریبه باشه داییم چشاشونو بستن و هرچی میخان ب داییم گفتن. عموهام با عموی مادرم هم دستی کردن ک داییمو نابود کنن. و بزارن از این شهر بره. ولی داییم داره مقاومت میکنه. 

نمیشه اسم ثبت میکنن مثل شجره نامه.. دیگه اگر من مثلا طرف داییم باشم عموهام دیگه ب من کاری ندارن هرچن ...

درك ميكنم چه سخته . مادر منم عرب اهوازه  ولي كاري بهش ندارن از اينكارا نشنيدم بكنن . سياحي هستند 

2706