1464
1459
عنوان

جدا شدن عموهام از دایی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 126 پست
نمیشه اسم ثبت میکنن مثل شجره نامه.. دیگه اگر من مثلا طرف داییم باشم عموهام دیگه ب من کاری ندارن هرچن ...

وای این دیگه چه رسمیه...

بزنید منسوخ کنید این رسم و رسومات خونه خراب کنا....

ترسم این بدن که حائل است بر جانم               سقط کند کودک عزیز روانم......

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

نه ی جان ولی دیگه تو مشکلات هم و هرمشکا دیگه ای و شادی هم شرکت ندارن و کمک هم نمیکنن انگار غریبه میش ...

برو سمت داييات كه بامحبتن

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
1436
حداقل ببین کدوم طرف پسر خوشگل و پولدار داره اون وری باش مامانت چی می گه این وسط مخفیانه تو دو تاش ثب ...

من متاهلم 😅. خیلی بده اینجوری هرچند عموهام هیییییچن این وسط. داییم خون دل خورد واسمون

نه ی جان ولی دیگه تو مشکلات هم و هرمشکا دیگه ای و شادی هم شرکت ندارن و کمک هم نمیکنن انگار غریبه میش ...

ما عرب نیستیم ولی دیگه الان اینجوری شده.. بنظرم  دلت با هرکی هست برین طرف اون.... الان دیگه برادر هم آدمو نمیخواد و براش تره خرد نمیکنه... برین پی آرامشتون

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜

خب معلومه داییات

ادم خوب نیست گربه صفت باشه و خوبیهای کسی رو زود یادش بره،کما اینکه میگی هواتم همیشه داشتن و به نفع خودتم هست

به دشمنان علی  تابه حشر لعنت باد❄علی  وآل علی  را ز جان ودل صلوات💖
1444
شما که خانمی بزار مردها جداشن خانمها جدا نشن

نمیشه.. خانواده. کلی باید ی طرف باشه یا اینور یا اونور.. من فکرشو ک میکنم دیدم عموهام هیچ کاری واسم نکردن ولی داییم خیلی.. از ی طرف خواهرم میگه اسم پدرمو خرد میکنی. در حالی ک خوده پدرم روز خوش ازشون نداشت و توی ی روز ب پدرم حمله کردن و زدن بابامو و مریضش کردن.. خواهرم منطقی میگه؟؟ من میگم بابام خودشم ناراضی بود چرا برم با اونا اخه

من متاهلم 😅. خیلی بده اینجوری هرچند عموهام هیییییچن این وسط. داییم خون دل خورد واسمون

خب عزیزم نباید بفهمه خون دل خوردنش بی ثمر نبوده ؟من جای شما باشم بدون شک داییهامو انتخاب میکنم مخصوصا اینکه عموهات برادریشونو ثابت نکردن

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
1418

با این اوصافی که شما گفتید دایی هات رو انتخاب کن

این عموهای شما که بود و نبودشون فرقی نداره

حداقل دایی هات رو انتخاب کن که پشت و پناهت باشن

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
1450