2733
2734

سلام پسرم اصلا خواب نداره درست و حسابی ام غذا نمیخوره میخوام ببرمش پیش دکتر بهم گفتن دکتر علی جلالیی خیلی دکتر خوبیه ...شماره شو از تو اینترنت در اوردم خواستم بپرسم بعدظهر میخوام برم مطب باید صد در صد نوبت قبلی داشته باشم یا همینجوری هم برم میزارن برم پیش دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم
پسرت چندوقتشه ؟؟من اونجادونمبشناسم خوب بیارتهران دکتراش لااقل بهترن 

پسرم یه سالشه راهم دوره نمیتونم خودم تنها بیام تهران

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شما پسرتو بردی پیش دکتر جلالی؟

سلام اره بردمش دکتر خوبیه ....ازش جواب گرفتم

[QUOTE=113088505]چ جوری نوبت گرفتی عزیزم؟نمیدونی چ روزایی هست آخه من هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن [/QUQUاز شنبه تا چهارشنبه میاد مطبش توی پاکدشت ساعا 3 ونیم تا 9 شب هستش ...پنچشنبه ها ساعت 11 صبح میاد 

2738
سلام چ جوری نوبت گرفتی عزیزم؟نمیدونی چ روزایی هست آخه من هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن 

02136043112 ...با این شماره تماس بگیر 3 ظهر ب بعد

مرسی عزیزم ببخشید مزاحم شدم 

خواهش عزیزم من پسرم اصلا خواب نداشت الان بهتر شده ولی واسه تغذیه اش یکی از دوستام عطاری داره یه پودر قوتی بهم داد واقعا ازش نتیجه دیدم 

خواهش عزیزم من پسرم اصلا خواب نداشت الان بهتر شده ولی واسه تغذیه اش یکی از دوستام عطاری داره یه پودر ...

یعنی اشتهاش بهتر شد اون پودرو خورد؟ والا من از وقتی بچه دار شدم بچم مریض میشه نمیدونم چیکار کنم میگن متخصص اطفال خوب فقط سعیدی و جلالی هستن ک سعیدی باید زنگ بزنی درمونگاه مرجان ی هفته دیگه تازه نوبت میدن تا اون موقع هم دیگه بچه یا خوب شده یا بدتر جلالی هم هرچی زنگ میزدم جواب نمیدادن 

یعنی اشتهاش بهتر شد اون پودرو خورد؟ والا من از وقتی بچه دار شدم بچم مریض میشه نمیدونم چیکار کنم میگن ...

اره اشتهاش عالی شد ...دکتر جلالی خودش بهم شربت زینک داد یه مدت دادم دیگه ادامه اش ندادم این پودر رو با شیر قاطی میکنم میدم میخوره شاید باور نکنی بچم توی دوهفته 2 کیلو اضافه کرد ....دکتر جلالی اگه امروز ساعت 3 میرفتی بهت وقت میداد بری داخل ولی اگه الان زنگ بزنی واسه فرده بهت وقت میده 

اره اشتهاش عالی شد ...دکتر جلالی خودش بهم شربت زینک داد یه مدت دادم دیگه ادامه اش ندادم این پودر رو ...

عه چ خوب. الان خداروشکر بچم حالش خوبه اون هفته تب کرده بود میخواستم ببرمش پیشش ک پیداش نکردم فکر کنم شماره ای ک من داشتم اشتباه بود 

یعنی اشتهاش بهتر شد اون پودرو خورد؟ والا من از وقتی بچه دار شدم بچم مریض میشه نمیدونم چیکار کنم میگن ...

انشالله بهتر بشه ...ب نظرم بچت بدنش ضعیفه واسه همی. همش مریضه این پودر رو بگیر (من 20 تومن)خریدم با شیر  قاطی کردم عالی بود واسش طعمش خیلی خوب معمولا بچه ها دوس دارن 

2706