2703
2553
عنوان

کیک مرع بدون سس مایونز میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 21 پست
سبزی آماده ها دارن

ممنون..دستت طلا

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبتونی به جای برگ از کلم سفید استفاده کنی عالی میشه من عاشقشم 

جدی..؟ تا حالا با کلم درست نکردم..امتحان میکنم🤗

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2720
یبارکیک مرغ خوردم  به نظرم اصلا خوشمزه نبود این همه موادو.. سس خرابش میکنه کوکوسبزی رولتی در ...

نه مال من خیلی خوب میشه...همیشه درست میکنم هیچی اش نمیمونه تو مهمونیها...ولی بدون سس درست نکردم

نه مال من خیلی خوب میشه...همیشه درست میکنم هیچی اش نمیمونه تو مهمونیها...ولی بدون سس درست نکردم

موادش چیه 

ایشون مرغ خیارشورگردو سبزی معطر (دیگه یادم نمیادچی داشت)ریخته بودن

من واقعا حالم بدشد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود