2726
عنوان

توروخدا بگین شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بدبخت شدم حالا من چیکار کنم

نگران نباش يه عكس از اون سفيدا بزار تا ما هم بشناسيم اين مورد رو

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
ی ماهه مدرسه ها باز شده به این زودی پر نمیشه و رشک نمی ذاره  چند ماه دیگه اون سفیدا شپش میشن&n ...

نمی‌دونم عزیزم بشن یانه ولی شپش با یه روز هم سرایت می‌کنه وتخم هم هرروز میزارن 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2728
ی ماهه مدرسه ها باز شده به این زودی پر نمیشه و رشک نمی ذاره  چند ماه دیگه اون سفیدا شپش میشن&n ...

من قبل اینکه بره مدرسه اول مهر موهاشو مرتب چک میکردم اصلا از این سفیدکا نداشت 

خدایا شکرت  

چرا خودتو باختی واقعا که .انگار عصر حجره .برو داروخونه یه شامپو پرمترین بخر .با یه شونه لیندان .یا به جا شامپو دایلیس بخر .بعدم از حموم اومدم موهاشو اتو کن .بعدشم سعی کن تخما رو با ناخن در بیاری .رختخوابشم بشور 

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
نمی‌دونم عزیزم بشن یانه ولی شپش با یه روز هم سرایت می‌کنه وتخم هم هرروز میزارن 

اوهوم 

من و پسردوسالم و شوهرم دوسال پیش شپش زدیم 

ببین روزگارمونو سیاه کرد 

همش هم رشک بود 

اندر شسته بودم همه چی رو دستو پام به گز گز افتاده بود 

پسرم موهاش فر بود کچلش کردیم 

وای چی بگم 

همش رفت ی رشک هم نموند 

نزیک پونصد تومن پول شونه دارو سس سرکه دادم 

ولی شیش ماه بعد با شدت بیشتری برگشت 

ی ماهه جمعش کردیم خخخخخخخخخخ

استاد شدیم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

داروش تو دارو خونه هست بخر شونه هم داره تو جعبش بعد ببرش حمام قشنگ با دارو كه حالت شامپو داره بشور بزا رو سرش بمونه ی ربع بعد با شوند مخصوص شونه كن فقط ی چیزی که معجزه میكنه سركه هست كه بعد رو موهایش بزنی. دوبار این كارو آنجام بدی خوب میشه. نگران نباش

اين كه يه دونه ست انگارى

با دست بكن از رو موهاش ببين سماجت ميكنه برا كندن يا راحت ميوفته؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
من بادم نمیاد ولی تو مدرسمون یه بچه ای سرش میخارید شپش داشت مادرم نیمکتمو عوض کرد. دخترت خارش سر دا ...

نه سرشو نمیخارونه بهش گفتم خارش داری گفت نه فقط زیر گردنش قرمز شده

خدایا شکرت  
2706