1507
1521
عنوان

توروخدا بگین شپش

897 بازدید | 86 پست

چه شکلیه؟یه چیزای سفید توسره دخترم دیدم اصلا اینجوری نبود امسال کلاس اوله از وقتی رفت مدرسه این سفیدکا رو تو موهاش دیدم اول گفتم شورست وحالا زیاد شدن نمیدونم چیکار کنم؟اولین باره اینجوری میشه منم تاحالا شپش ندیدم چه شکلیه؟کمکم کنین

هیچ وقت،کسی روقضاوتنکنید؛سرنوشت اینقد دنبالتون میکنه،تا توی یه کوچه ی بن بست شمارو توهمون شرایط قرار بده....

اگر موهاشو تکون بدی و بریزن شوره اگر نریزه و سفت. به ساقه موها چسبیده باشه و بانخن جدا شن تخم شپش

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475

موهاى خودتو با روسرى ببند ببرش تو حموم سس مايونزو خالى كن تو سرش و بمال تاا كل موهاش چرب شه

دو ساعت بزار بمونه بعد باز كن با اون شونه ريزا مخصوص تخم شپش از ته شونه كن 

بهتره موهاش كوتاه باشه تا زودتر تخما بره

خدايابمنم يه نينى تودلى بده خيلى گناه دارم😔
1485
اونا تخم شپش هست عزیزم برو داروخانه بهت دارو میدن فکرکنم شونه مخصوص اون تخم شپشا هم دارن که اونا رو ...

ی ماهه مدرسه ها باز شده به این زودی پر نمیشه و رشک نمی ذاره 

چند ماه دیگه اون سفیدا شپش میشن 

1476

نفرستادمش مدرسه امروز از بس گریه کردم نمیدونم چیکار کنم

هیچ وقت،کسی روقضاوتنکنید؛سرنوشت اینقد دنبالتون میکنه،تا توی یه کوچه ی بن بست شمارو توهمون شرایط قرار بده....
ی ماهه مدرسه ها باز شده به این زودی پر نمیشه و رشک نمی ذاره  چند ماه دیگه اون سفیدا شپش میشن&n ...

نمی‌دونم عزیزم بشن یانه ولی شپش با یه روز هم سرایت می‌کنه وتخم هم هرروز میزارن 

ی ماهه مدرسه ها باز شده به این زودی پر نمیشه و رشک نمی ذاره  چند ماه دیگه اون سفیدا شپش میشن&n ...

من قبل اینکه بره مدرسه اول مهر موهاشو مرتب چک میکردم اصلا از این سفیدکا نداشت 

1508