2737
2734
عنوان

مانتوپاییزه امسال چی گرفتید؟

385 بازدید | 20 پست

خانماسلام ببخشید راهنمایی ومدل میخوام برای مانتو پاییزه چ رنگی بیشتر هست امسال بافت مدلش بیشتریا پارچه های یکمضخیم کلا چی مده امسال وابنکه من لاغرم پوستتم روشنه ب نظرتون چی بهم میاد .بلندوکوتاهم برام فرقی نداره .

خداخیرتون بده کارمو راحت کنید بچه کوچیک دارم واقعانمیرسم زیاد بچرخم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?370863

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه پارچه هایی بود پارسال مد بودن حالت مخمل کوبیده واقعا نمیدونم اسمشون چیه امسالم هرچی تو بازار چرخیدم همون پارچه بود با چندمدل پارچه چوب کبریتی دیدم.من دوتا خریدم یه مشکی یه خردلی هر دو 198 بودن

ما آبادانیا   
2738

يه اينترني خريدم به لطف معرفي دوستان در اينجا مانتو حرير برام فرستادن بجاي پاييزي يه دونه هم از فروشگاه خريدم كه اومدم حساب كنم يه چي ديگه با قيمت ديگه بعم انداختند از بس پسرم گريه ميكرد متوجه نشدم خلاصه پاييز امسال براي من شد همان لباس هاي پارسال🙄

2706