عنوان

نامه ي من به آقايون😊😊😊

139 بازدید | 13 پست

پياده از كنارت گذشتم گفتي قيمتت خوشگله...

سواره از كنارت گذشتم گفتي برو پشت ماشين لباسشويي...

در صف نام جايم را گرفتي چون صدايت بلندتر بود..

در صف فروشگاه نوبتم را گرفتي چون قدت بلند تر بود...

در خيابان دعوايت شد تمام فحش هايت فحش خواهرو مادر بود..

تو ازدواج نكردي و ب من گفتي زن گرفتن حماقت است..

من ازدواج نكردم گفتي ترشيده اي..

عاشق ك شدي مرا ب زنجير كشيدي..

عاشق كه شدم گفتي مادرت بايد مرا بپسندد..

من لباست را اتو ميزنم به تو ميگويند خوشتيپ..

تو عربده ميرني من پنجره را ميبندم..

وقتي پوشك بچه عوض كردم بچه مال مادر بود..

وقت طلاق بچه مال پدر بود..

بيسوادان قرن ٢١انهايي نيستند كه نميتوانند بنويسند

انهاييند ك اموخته هاي قبلي را فراموش نميكنند

همه که اینطوری نیستن 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

اتفاقا مردا خیلی الان دیدشون عوض شده

تاحالا بمن که بی احترامی نکردن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این بلوفا شون قبل ازدواجه بعد ازدواج هرچی خانمشون بگه همونه  اینو.دیدم که میگم

پس اين همه تاپيكا اينجا كشكه؟😂🤦🏻‍♀️اگه اونطوري بود ك همه نميگفتن شوهرم پشت ننشه

به نظر من فقط بیست درصد مردای جامعه مون به حقوق زن اشنایی و البته از همه مهمتر مقید هستن و احترام میذارن. و هشتاد درصد بقیه یا ادای درک کردن زنهارو در ظاهر در میارن و چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند یا واقعا به حقوق زنان واقف نیستن یا آگاهند و منافعشون ایجاب میکنه که به زن به عنوان جنس دوم نگاه کنند

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
به نظر من فقط بیست درصد مردای جامعه مون به حقوق زن اشنایی و البته از همه مهمتر مقید هستن و احترام می ...

دقيقا

الان اينجا همه طرفدار مردا شدن😂

خالا اگه تعريف از مردا بود باز منو ميزدنا

کنایه هات خیلی جالب بود ولی زیبایی یک متن به معنیه اونه که متاسفانه مردا رو خیلی بد قضاوت کردید همه ...

من تك تك مردارو تعريف نكردم

واقعيت كلي رو گفتم

از ديد من اينطوريه

کنایه هات خیلی جالب بود ولی زیبایی یک متن به معنیه اونه که متاسفانه مردا رو خیلی بد قضاوت کردید همه ...

بله مثل هم نیستن. ولی خب باید قبول کنیم که هنوز خیلی راه داریم تا رسیدن به جامعه ای که بشه ادعا کرد برابری انسانی و اجتماعی و حقوقی بین مرد وزن وجود داره

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!