2733
2734
عنوان

گیر کردن بین عمه و مادر😐

436 بازدید | 33 پست

من تو یه مراسم ترحیم با عمم سلام و روبوسی کردم(مامانم و عمم سالهاست که قهرن)

همون لحظه با چشم غره مامانم خواستم بیام اینور ولی عمم نزاشت و شروع کرد به دردو دل ب اجبار نشستم پیشش دیگه تا اخر اون مراسم

حالا خواهرای بزرگم باهام حسابی دعوا کردن دختر عموی بزرگم ک اونم مادرش با عمم قهره پیام داده خوب مثل ادامس چسبیده بودی بهش ادم خوبه واسه مادرش وبزرگتراش که یه چیزی بیشتر خودش میفهمن ارزش قائل باشه!!!!

درست ک اونا بزرگترن ولی منم بچه نیستم

یعنی انقد کار اشتباهی کردم ک بهش احترام گذاشتم میگمش گفته دلم برات تنگ شده میگه باید میگفتی باشه!!!!همین

اینم بگم من روزی بدی از عمم ندیدم به شخصه میگه دوبرابرعمرتو عممه من بوده!

حالا دخترعموم در ادامه گفت که فردا ک اومدی یه سلام میکنی بهش و دور ازش میشینی ولی من رووم نیست اون محبتم کنه من سرد باشم!!!!!! چکارکنم!؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

محبت نکن

همش ی بازیه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

برات مثال میزنم من زایمان کردم عمه بچم بی دلیل نیومدتاالان ک یسالشه ندیدتش کلاادم حسودیه 

فک کن بزدگ بشه دخترم تومراسمی عمشوبیینه عمه هم خودشیزیتی کنه بنظرت من حق ندارم ناراحت بشم؟؟؟اگ بچه من همچین کاری کنه دیگ نگاش نمیکنم بره وردل همون عمه 

وخدایی که بشدت کافیست
2738

اگر عمت خوبه ومیدونی حق با مادرت نیست با عمت خوب باش. حالا لازم نیست خیلی صمیمی بشی ولی بهش احترام بذار. عمت دعواش با مادرته ربطی به شما نداره 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

عزیزم خب عمتم گناه داره مادرت اینا اشتباه میکنن که بچه هاشونو درگیر قهرو دعوای خودشون کردن شما در حد احترام گذاشتن به عمتون باهاش صحبت کن به هر حال گناه داره  اونا مشکلشون باهم دیگس نباید شما رو قاطی کنن 

نمیدونم‌ولی من خودم‌ این‌اتفاق واسم‌افتاده از بچگیم‌ عممو میدیدم رد میشدم‌سلام‌نمیکردم الان‌ میگم‌دعوای بزرگترا بما بچه ها چ مربوط ‌ب خاطر بزرگتر ها سال ها از وحودشون‌بی بهره بودیم الان‌ک‌ اشتی مردن من‌تمایلی ندارم‌دیگ‌چ فایده بچگیم‌ بی عمه و عمو گزشت خیلی بده کدورتو دعوا ک مارو قاطی میکنن

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
برات مثال میزنم من زایمان کردم عمه بچم بی دلیل نیومدتاالان ک یسالشه ندیدتش کلاادم حسودیه  فک ک ...

میدونم چیا بینشون بوده قبلا ولی هی قربون صدقه من میره حس بدی دارم محلش نزارم😐

2706