2726
عنوان

مزاحمت خیابونیی

245 بازدید | 26 پست

یکی از ترسای دائم من همیشه همینه اصن کلا اگه تو محیطی باشم ک زن توش کم باشه و مرد زیاد بدنم ب لرز میفته همین چن وخ پیش با خالم رفته بودم مانتو بخرم من پیاده شدم اون رف پارک کنه مانتو فروشیو پیدا نکردم خالمم دیر رسید بم کلا انقد مسیرو رفتم اومدم ک اشکم داش درمیمد تازه ۶ بود ولی اون خیابون شلوغ بود و مردا خیلی بد نگا میکردن 

یجورایی خیلی اذیتم چون نمیتونم برم بیرون اصلا تا حالا اسنپ نگرفتم خانوادمم خیلی سخت میگیرن و حتی نمیذارن با دوستم یکی دپساعت بریم بیرون 

خودمم دیگ از اجتماع بدم میاد هم ب خاطر متلکا هم بخاطر سخت گیریا چادرم دارم ولی بازم احساس نا امنی میکنم تو تاکسی ک میشینم همش میترسم 

نرمال نيست اين وضعيتتا!😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا علت استرست بخاطر دور بودن از اجتماعه گلم

من تاحالا کارم تو خیابون تا ۹ شبم طول کشده تنهاهم بودم

توصبم اینه برو تو اجنماع تا برات عادی بشه گلچ

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

آبجی مشکل همین

شما اگه طبیعی زده بودی بیرون اینجور بیخود و بی جهت عذاب نمیکشیدی

ازبس ک ترسوندنت و همین ترس زیاد چشم گرگ ها رو بیشتر دنبالت میکنه

وقتی تو چشمت ترس باشه مریضه روانی سمتت بیشتر میاد

مراقب خودت باش

اما همه ی مرد تا یه دختر ببینن نمیپرن روش ابجی 

آقا هستم🕵️‍♂️

خانوادتون کارشون درست نبوده انقدر شمارو از اجتماع دور نگه داشتن. این نگاه ها واقعا آزار دهندس من نمیدونم با زل زدن دقیقا میخ ان به چی برسن منم امروز بازار بزرگ بودم کلافه شدم از بس مردا زل میزدن به سرتا پام خیلی خیلی معذب میشدم . حالا خوبه تیپم سادس 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706