2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدن خونمون تا مامانم گفت خب شرایط شما چیه زود گفت ما برای شرایط نیومدیم اومدیم فقط آشنا شیم باهم ..بعدم شروع کرد گفت ما وضعمون خوبه و شوهرم فلان کارست و پسرم مهندسه و کلی تعریف از خودشون تو خونه ما هرچی تعارف میکردیم نمیخورد اصلا نگاه تو صورتمون نمیکرد اون شب رفتن و فرداش عید قربان بود بهش پیام دادم گفتم عیدتون مبارک مادر جان بهم پیام داد من نه تورو میشناسم نه از تو خوشم میاد بهم پیام نده بی شخصیته سیریش..هروز بهم زنگ میزد توهین میکرد پسرمو ول کن منم به پسرش میگفتم نمیخوامت با همچین مادری که داری و منو نمیخواد ولی خیلی پاپیچ میشد منم که دوسش داشتم بازم دلم نمیخواست ولش کنم..خلاصه که راضیش کرد بازم بیاد خونمون..بار دوم اومدن خونمون اما رسمی تر و با چند تا از فامیلا با خواهرو و برادر بزرگترش اومدن این بار

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2731

خب شاید دوست بودید باهم مادرش اینجوری نمیپسنده و بخاطر اینکه حتما همسرتون خیلی عاشقتون بوده اومده تا باهاتون صحبت کنه.اخه همین اتفاق برای پسر عمه منم افتاد.عمم چون میگفت اینا قبلا باهم دوست بودن و فلان من راضی نیستم

بعضیا یه جوری یه کار یا حرف کوچیک مادرشوهرشون‌و بزرگ میکنن که با خودم میگم اینا اگه مادرشوهر منو داشتن چیکار میکردن.. خیلیا بهم گفتن که هرکسی صبر و تحمل تورو نداره..

خودمم به شوهرم گفتم مطمئن باش هرکس دیگه‌ای جای من بود محال بود بتونه این حرفا و کارای وحشتناک مادرتو تحمل کنه..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738

مادر شوهر من به زور منو وادار کرد پاگشا ادم زیادی دعوت کنه یعنی خونه ما ۴۰ نفر ادم اومدن بعد خودش منو پاگشا نکرد الانم که جهازم رو میبرم خونم بچینم هر دفعه یه علامتی میزارم ببینم کسی میاد قشنگ بعد من میره خونم رو دید میزنه بعد قسم میخوره من نرفتم

🤣🤣🤣 همزاد مذکرت هستم😂😂😂

عه وا ببخشیددددددددد من فک کردم زنی ببخشید  وگرنه اون لحن حرف نمیزدم شرمنده🤭

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
اومدن خونمون تا مامانم گفت خب شرایط شما چیه زود گفت ما برای شرایط نیومدیم اومدیم فقط آشنا شیم باهم . ...

خواستگاری شبیه اولین خواستگاری همسرم بود که اومدن خونمون هی مامانش میگفت خواستگاری نیومدم اومدن شمارو ببینم حتی نمی گفت آشنایی منو هم اصلا نگاه نکرد یکم چرت ک پرت گفتن و رفتن تا پنج سال بعد 🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706