2737
2734
همین امسال میمیره،زجرکش میشه،حلواشم خودت میپزی ،شماهم یه دختر خووشگل بدنیا میاری .اسمش و بذار فاطمه

اگه نمرد چی؟؟ تضمین میکنی خودت؟فاطمه که اسم مامانمه نمیتونم بذارم ولی حتما یه اسم نیکو براش میذارم شما دعا کن خدا یه نی نی بمن بده

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
ی مسئله دیگه شما هیچی از پدرشوهرت نگفتی، اگه احیانا خدای نکرده ایشون ب هر دلیلی کنار خانوداش نیست،و ...

نه گلم پدر شوهرم زندست و خیلی آرومه سرش تو کار خودشه توضیح دادم که چقد با شوهرش بد رفتاری میکنه و پسرشم با سختی بزرگ نکرده وضع مالی خوبی دارن

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرت با دوستی قبل ازدواج موافق نبوده و به همین خاطر این همه اذیت کرده از حرفایی که زده کاملا مش ...

عزیزم ازدواج هردوی عروساش سنتی نبوده هم من دوست دختر پسرش بودم هم اون یکی جاریم تازه پسر کوچیکشم دوس دختر داره میگه خیلی خوشگله حتما میگیرمش براش 

استارتر از چند مورد میشه حدس هایی زد  مثلا پدرت به خاطر چند روز موندن اونجا بهت گفته دیکه نیا ...

عزیزم من رفتم بابام بیرونم کرد مجبور شدم برم خونه خواهرم چند بارم پیام دادم جوابم نداد به مامانم گفت بگو حق نداره بیاد اینجا..

2731

سلام مجدد به همتون دوستای گلم

ممنونم از لطف همتون که منو همراهی کردید و انقدر مورد لطف قرار دادید.واقعا نیاز داشتم درد و دل کنم باهاتون تازه من خیلی چیزارو نگفتم سرتون رو درد نیارم..

از اونایی که همدردی کردن باهام خیلی سپاسگذارم و دستشونو میبوسم.اونایی که گفتن مقصر خودمم بله خودمم قبول دارم که اشتباه کردم نباید تن به ازدواج میدادم.ولی خیالتون رو راحت کنم کنار شوهرم خدارو صد هزارمرتبه شکر خیلی خوشبختم همیشه ازم دفاع میکنه و پشتمه بعد از چند سال هنوز عاشق همیم مثل روزای شیرین دوستی و نامزدی..چند نفر گفتن این داستانه و باور نکردن و من گفتم که باور کنن من حرفی رو از خودم در نیاوردم و همش واقعیت بود البته توضیح دادنش مفهومی نداره..اونایی که گفتن نمیشه از اولش مادره بد باشه حتما چیزی دیده ازم اون زن از روز اول که منو دید نگاهم نمیکرد و کم محلی میکرد و بار اول بود منو دید و منم کاری نکرده بودم.یه دوستی گفتن چطور زن برادرت بده مادرشوهرت بده ولی مادر پدرت خوبن من دلیل بد بودن زن برادرم هم توضیح دادم باورش پای خودشون.گفته بودید چرا ازدواج کردی باهاش وقتی دیدی مادرش چطوره بگم که اول اینکه از خونه خسته بودم بخاطر رفتارای بابام و داداشم خیلی بهم سخت میگدروندن و اینکه واقعا عاشق شوهرم بودم دوست نداشتم از دستش بدم سنم خیلی کم بود و دوست داشتم کنارش زندگی کنم..خیلی هاتون دعام کردید هم برای بچه دار شدن هم مادر شوهرم از خدا میخوام هرچی که تو دلتونه نصیبتون بشه دوستای خوبم تا اونجایی که تونستم سوالای خوشگلتون رو جواب دادم و اینم بگم که من هیچوقت جواب مادرشوهرمو ندادم سکوت کردم چون شوهرم جوابشونو میده خیلیا گفتید باید جوابشو بدم قطع رابطه کنم باهاش اما صلاح میدونم خودمو پیش شوهرم خوب نشون بدم البته بگم که خیلیییی سرش غر میزنم بخاطر خانوادش اینم تو ذات همه ما زناست.براتون بهترینارو از خدا میخوام همتونو دوس دارم بوووس💞💕💞

اگه بازم براتون سوالی پیش اومد ازم بپرسید فداتون🌷😚

2738

مادر شوهر من هم خیلی مهربونه..با اینکه نزدیک هم نیستیم دو ساعتی فاصله داریم از هم ولی دوسه ماهی یه بار برام پول و خوراکی میفرسته.

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
ازهمه قشنگ ترمادرشوهرمهربونوفداکارودلسوزوعاشق منه که بچه م ۶ماهه ش داره تموم میشه هنوزندیدتش😕😡

دختر من ۴ سالشه هنوز نمیدونه مادربزرگ و پدربزرگ پدری هم داره😁

چند وقت پیش از دوستش راحع ب عمه اش شنید میاد به من میکه مامان عمه یعنی چی😁😂

ببین اونا چقد عوضی و بی بته ان دیگه😁

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
من زیاد به کسی نگاه نمیکنم در حد چندثانیه بعد سرمو میندازم پایین میگم شاید خوشش نیاد زوم کنم روشاحتم ...

نه اینکه استارتر میگه فرق داره مادر شوهر منم آخه همینطوریه مثلا میرم خونشون باهاش دست میدم من تو روش نگاه میکنم می خندم سلام میکنم اون خیلی واضح روش رو به تلویزیون میکنه جواب سلام میده 

اون یکی عروسش 6ماه بعد از من عروسی کرد گفته بود اون مث من دنبال بریز به پاش نیست ولی عروسی کرد..من ک ...

بزرگترین‌اشتباه بوده رفتار مادررودیدی وباز وارد این زندگی شدی 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
والا  من بچم ۸ماهش داره تموم میشه تازه امشب برگشته میگه اخه تو غذارومیزاری جلو دست بچه ک خودش ب ...

بچه من از ۴ماهگی که بهش غذا دادم خودش غذا خورد تا به اللن اصلا نمیذاره من غذاش بدم میگه نه خودم،لازم به ذکره الان دو سال و پنج ماهشه

2706