2410
2553
چند سالته؟ شوهرت چند سالشه؟

من 24 شوهرم31

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
عزیز دلمم...بسپر بخدا و رفت وامدو قطع کن... پدرشوهر نداری حرفی بزنه؟

دارم خیلی بی زبونه اصلا حرف نمیزنه انقدر زنه زده تو سرش صداش در نیاد بعضی وقتا جلوی من انقد با شوهرش بد رفتار میکنه و سرش داد میزنه با دعوا بهش میگه داروتو بخور مرده بدبخت هیچی نمیگه بعد به ما عروسا میگه همیشه به شوهراتون احترام بذارید

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای من بودی چیکارمیکردی همه ی اینایی که گفتی ازاون بدترش رومادرشوهرم سرم آورد بااین تفاوت که شوهرمن ...

خوب دلیل تحملت چی حالا یکی میگه مادر شوهرم بده ولی شوهرم پشتمو مبگیره تو نشستی به پای چی اینا تحمر میکنی 

اسی یه سوال : تا حالا نشده یه حرفی چیزی به مادرشوهرت بزنی ؟ تاحالا نشده خبرچینی کنی؟ تاحالا نشده غی ...

نه هیچوقت نشده همیشه خودش پا روی دمم میذاره و بی دلیل حرف میزنه و شوهرم جوابش میده منم این سیاستیه که شوهرم یادم داده گفته هیچوقت جوابشو نده خودم جواب بدم بهتره اون از من ناراحت نمیشن

2720
استارتر شما با مادر شوهرت زندگی میکنی ، مادر شوهرت از کجا میفهمه ک شما خونه مامانت کی رفتی ؟؟؟؟؟؟

نه مستقلم... روزی چند بار زنگ میزنه به پسرش ببینه داره چکار میکنه 

دیگه از اول میشناختیش انقد بی ابرو بوده با رابطه قبل ازدواج مخالف  جادیتم اززدواجش سنتی بوده ب ...

سنتی نبوده گلم اونم دوست بوده

خیلی ناراحت شدم وقتی زندگیتونو خوندم

ان شاءالله خدا خودش بهتون آرامش بده وزودتر بهتون یه نی نی سالم عطا کنه

منم خودم تقریبا دوسالو نیمه که منتظر بچم

ان شاءالله خدا به هممون نظر کنه

اسی چرا باید بری جایی که برات احترام قائل نباشن؟!واقعا چرا هیچ کدوم ازین هشدار هارو جدی نگرفتی؟مادره ...

چون شوهرم میگفت مهم من و توییم ماهم باهاشون زندگی نمیکنیم که منم حرفاشو قبول میکردم کم سن و سال بودم

2714
از قدیم گفتن ماران خورند موران کشند  حتما مامانتم یه جا حقی از عروس کم وزیاد کرده تو داری تاوا ...

عزیزم وقتی من شوهر کردم مادرم هنوز مادر شوهر نشده بود که بخواد بدی کنه

وای خیلی ناراحت شدم‌ خدا جوابش بده سر عزیزاش بیاره  حالا میشه بگی این عفریته کجایی هستند؟؟؟

آبادان عزیزم همشهری خودمه

یا خدااا!!!به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!این دیگه چ جونوريه؟؟؟!!!چ جوری با این مادر شوهر سر کردي؟؟

به سختی😂😂 دیگه از غصه زده به سرمون الکی خوش شدیم

اسی جون ی جوری جوابشو بده دیگ نتونه واسه تو تصمیم بگیره ب اون چه ک تو میریخونه مامانت یا نه؟؟؟؟؟ با ...

آخر سر حرف بابام موندم همون 313 تا زدم برای اون عروسش هم 313 تا زد ولی برای دخترش 330 تا زد گفت باید سکه دخترم از عروسام بیشتر باشه 

اسی خونهت دوره ازش  یا تو ساختمون مادر شوهرتی

نه دور نیستم خونمون 10 دقیقه راهه تا خونش

ببين عشقم با اين شرايط باش ازدواج كردى خلى چيزى هستى؟ بت مستقيما گفته ازت بدم مياد! پدر مادرت اجازه ...

من اینارو خلاصه تعریف کردم عزیزدلم..خواستگاریمون 2سال و نیم طول کشید اون راضی شده بود با حرفای پسرش که بیان خواستگاری اما بابای من رضایت نمیداد بیان به زور خود پسره اومد حرف زد گفت من خوشبختش میکنم و کلی حرف دیگه که بابام راضی شد

2706