2737
2734
عزیزم قط رابطه کن بخدا اونقد راحت میشی منم قط رابطه کردم اینا آدم نمیشن بلکه روز به روز به زندگیت گ ...

بابا عین زگیل میچسبن مگه ولت میکنن .هرچقدددر میخوای سگ‌محلشون کن .برا خودم‌میگما.اصلن قطع رابطه حالیشون نیست.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
حالاکه ذات خرابش رو شوهرتم می دونه اصلا قطع رابطه کن واقعا جوونیت وسلامتیت حیفه رو خودت کار کن من ال ...

اونیکه عفریتست هر چقدرم میخوای محل نزار باز میبینی میاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی ب حق همین روزای عزیز ب عزای امام حسین ب ناله های دل زینب هر کسی میخاد ب عروس جماعت ظلم کنه ب زم ...

والا برا ما که هر بلایی سر دخترش بیارنم تا ۱۰ برابرشو سر من نیاره راحت نمیشه .

فامیلاشو که دیدم گفتم عجب خانواده باشخصیتی داره برعکس خودش..خلاصه حرف مهریه پیش اومد بابام گفت مثل ا ...

ببين عشقم با اين شرايط باش ازدواج كردى خلى چيزى هستى؟ بت مستقيما گفته ازت بدم مياد! پدر مادرت اجازه دادن اين همه توهين كنه؟ بعدشم دخترشونو دادن ببره؟ چقد عجييييب

2728
چند روز بعدش تاریخ عقدمونو گذاشتیم برای جمعه چون داداشام سر کار بودن و مرخصی نداشتن فقط میتونستن جمع ...

من تا اینجا خوندم هنوز.ولی خودتم از چشمم افتادی.مگه عزت نفس نداشتی؟غرور نداشتی زنه اینهمه دری وری گفت بعد باز عروسش شدی؟هر چقدرم که پسرشو دوست داشتی.

شاخ درمیارم بخدا

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
والا برا ما که هر بلایی سر دخترش بیارنم تا ۱۰ برابرشو سر من نیاره راحت نمیشه .

خیر نبینه خیر ندیده کاش بمیرن همشون باهم 

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
بابا عین زگیل میچسبن مگه ولت میکنن .هرچقدددر میخوای سگ‌محلشون کن .برا خودم‌میگما.اصلن قطع رابطه حالی ...

این عوضیای هم اینجوری بودن از در بیرونشون میکردم از پنجره می اومدن، یبار به یکیشون پیام دادم گفت دست از سر ما بردارین چرا از در بیرونتون میکنیم از پنجره میاین تو، بعد به لج من پاشده بودن رفته بودن رستوران شوهرم😐😐😐

و خدایی که بشدت کافیست😍
2738
این عوضیای هم اینجوری بودن از در بیرونشون میکردم از پنجره می اومدن، یبار به یکیشون پیام دادم گفت دست ...

خعلی پرران ولی همینکه خونت نیان خودش خییلی خوبه یعنی یه دقیقه میاد چند ماااه حرف داره پشت سرم میزنه سر یه دقیقه به خدااا.بگو چجوری در میااااری تو ۱ دقیقه

الهی ب حق همین روزای عزیز ب عزای امام حسین ب ناله های دل زینب هر کسی میخاد ب عروس جماعت ظلم کنه ب زم ...

اشمروز رفته بودم سونو 😔😔😔😔دکتر میگفت بچت ریزه اونم تو۲۸هفته 

خیلی دلم گرفت 

تو شهر. غریب 

مادرشوهره الان یک ماهه زنگم نزده هنوزم حالت تهوع دارم 

بسختی غذا درست میکنم 😔😔😔😔فقط دو. ب هم زنی کرد رابطه منو با جاری بهم زد. با این با اون 

خودشم کتاب دعا و تسبیحشو گرفت دستش رفت ی گوشه نشست

خدا هم باهاش کاری نداره عزیز

گردنش روز. ب روز داره از من و شما کلفت تر میشه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

وای عزیزم چقدر دلم برات سوخت با این همه بدبختی به خدا خیلی تحمل داری  ازین مادرشوهرها رو باید ملاحظه شوهر و عشق و احترام هیچی نکنه ادم یه دفعه که ازین زر زرها گرد محکم بزنه تو دهنش با دست بعدم نگاش کنه بگه خفه بمیر نکبت آخه این چه وضع رفت و امده یهو قطع رابطه کنین خیالتون راحت شه دیگه

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
خعلی پرران ولی همینکه خونت نیان خودش خییلی خوبه یعنی یه دقیقه میاد چند ماااه حرف داره پشت سرم میزنه ...

وااای دقیقا مثل خواهر شوهرای منن،ما زیاد نمیرفتیم تو جمشون هر وقت میرفتم فوری ی حرف پشت سرم درست میکردن، شوهرم متنفره ازشون

و خدایی که بشدت کافیست😍

استارتر عزیز مشکل اصلی همسر شماست که اجازه دخالت میده. به نظر من وقتی بهش زنگ میزنه و میگه چرا رفتی خونه  پدر خانمت اگه شوهرت درست بشورتش میفهمه که نباید دخالت کنه..

همسر شما هم مقصر هستن که نمیتونن از خودش و شما حمایت کنن

2706