2737
2734
وای اسی چ صبررررری دارییی...اگ من بودم از ماتحت دارش میزدم حالا مادرشم اگه به احترام شوهرم سکوت میک ...

عزیزم اینجوریام نیست که یکی بگه ما داوری کنیم هرگز قاضی به حرف شاکی تنها گوش نمیکنه متهمم باید حرفاشو بزنه مگه سریال اوشینه .... دخترای حالا سه متر زبون دارن خوب بلدن گلیمشونو از آب بکشن 

من بعداز حدود ۷ ماه عروسمونو دیدم کلا از روز ازدواجش تا اون لحظه سومین برخوردم بود کاملا باهم رودرباسی داشتیم وخیلی رسمی ومحترمانه بودیم گفتم عه موهاتو کوتاه کردی مبارکه  نکشیده گفت آره من موی کوتاه بهم نمیاد اما یه روز مامانت گفت موهاتو کوتاه نکن من رفتم کوتاه کردم

خواهرم بهش برخورد رفت تو اطاق دروبست منم رفتم تو آشپزخونه جوابشم ندادیم غروب که داداشم اومد چنان جیغ وداد میزد وگریه میکرد که بهم بی محلی شده حتما رفته تاپیک زده اهانت خواهر شوهر به من

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فامیلاشو که دیدم گفتم عجب خانواده باشخصیتی داره برعکس خودش..خلاصه حرف مهریه پیش اومد بابام گفت مثل ا ...

ببين هرچي بيشتر ميخونم بيشتر مطمعن ميشم خودت كردي!

ديدي و بدن مگه ببخشيد مونده بودي رو دست خونوادت ك قبول كردي؟؟؟

عشق و ...همش كشكه 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738

از مادر شوهر من بدتر خدا نیافریده😁بزور با مخالفت اومد خواسگاری..توی عقدم یه کاسه هم جا به جا نکرد.تمام پولا شوهرمو بالا کشید.۶ماه شوهرم سرکار رفت ماهی سه میلیون گذاشت جیبش ب من گفتن حقوق نمیدن.از شب اول عقدم برام جادو درست کرد.تهمت زنا و فاسد بودن و خراب بودن بهم زد ک شوهرم خواست بیاد خونمونو آتیش بزنه.مجبورش کرد وکیل گرفت و اقدام ب طلاق کرد شوهرم.توی یکی از جلسات دادگاه شوهرم نیومد.تا روز جاری شدن صیغه طلاقم مادر حرومزادش بود ن شوهرم.خلاصه اینکه بعد طلاقمم همش پامو ب دادگاه میکشه..رکورد حرومزاده ترین مادرشوهر دست خودمه😁😁😁😂

مامانم منم انقدر مهربونه ولی زن برادرم وای باید ببینی واقعا دیوونست  

واای عزیزم بمیرم برا دلت

اگه بدونی مادرشوهرمن چیکار کرد بامن...

زندگیم به تار مویی بند شده بود،همش هشت ماهه عروسی کردم،منو شوهرمم از قبل دوست بودیم،از اول چشم دیدنم رو نداشت،،،کی میخواد به سزای کارش برسه خدا میدونه.

اما من دوست ندارم بلاهایی که سرم اومده سر خواهرشوهرمجردم بیاد،اخه خیلی دختره خوبیه

2706