2726
عه من خواهر شوهر بي شخصيتم حاملگيمو تبريك نگفت الان ٨ ماهمه باورت ميشه يه زنگ نزده واقعا نميدونم چرا ...

عزیزم 😁😁😁😁من تو. ی لول بالاترم من مادرشوهرم بهش گفتیمو تبریک نداد. فدات شم😁😁😁جیزه عیبه تبریک توقع نکن 😁😁😁😁خودشون بخاطر. باد معدشونم باید. تبریک بگی 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
اتیسم معلولیته عزیزم همین که من بخاطر پسرم تو خونه حبسم همین که پسرم حرف نمیزنه با همسناش خیلی فرق د ...

آخی عزیزم حال و روزت مثل حواهر منه درکت میکنم 😔😔

خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

وااااااهاااااییی؟؟؟

تورو خدااااا؟؟؟

چه ووووحشی بودههههه😟

الهی بمیرم چفدر عذاب کشیدی.

عزیزم اصلا ارزش نداره که خودتو به خاطرش ناراحت کنی .محلش نذار

جیگرم کباب شد گفتی تشنج کردی الهی بمیرم😭😔

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ساله آنلاین نشدم تازه برگشتم😂
2728
اومدن خونمون تا مامانم گفت خب شرایط شما چیه زود گفت ما برای شرایط نیومدیم اومدیم فقط آشنا شیم باهم . ...

فردای خواستگاری پیام دادی گفتی ماااادرجاااان؟؟؟؟؟ خب راست گفته دیگه خیلی ضایع بوده حرکتت   

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
ببخشیدا ناراحت نشی اما ما تا برا خودمون احترام قائل نشیم بقیه برامون تره هم خرد نمیکنن تویی با این ه ...

مردا دنیا بدی ازخانوادشون ببینن میگن عیبی نداره مادره پدره فلانه...ولی کافیه یه بارطرف زن نشنوه سلام داده ببین هرروز توسرت میزنن

دقیقا شوهر منم انقد اعصابم خورد میشه .ولی حدا نکنه من حرفی بزنم که اونا ناراحت بشن ..البته الان خدار ...

امیدوارم ی روزی متوجه اشتباهشون بشن.من ک دیگه نامید شدم😔

و گریزی نیست از زندگی...
چرا آخه عزیزم

چون همش طرف خانوادشه.خیلی از نظر جنسی سرده.هیچ حرفی رو ب من نمیگه و همش پنهان کاری می کنه.حرف منو پیش خانواده اش می زنه و با اونا دست ب یکی می کنه و ..‌‌.

و گریزی نیست از زندگی...

چرا باهاشون قطع رابطه نمی‌کنید؟ مگه نمیگی شوهرت دوست داره و میدونه که مقصر مادرشه پس چرا دوباره پامیشید میرید خونشون؟ چرا هر وقت میخاید برید خونه مادرت اون خبر داره و میاد با شوهرت دعوا میکنه؟ عزیزم از این جور آدم باید دوری کرد وقتی شوهرتم حق رو به تو میده دیگه نه خودت برو خونش نه بذار شوهرت بره من اگه جات بودم کاری میکردم که حسرت یه لحظه دیدن بچش رو به گور ببره با این همه آزار و اذیت ک کرده 

به نظر منم شما خودتون اشتباه کردید از اول که همسر ایشون شدید در هر شرایطی نارضایتیشون از این ازدواج رو خانواده همسرتون با زبون یا با زبون بی زبونی گفتن، متاسفانه تو بیشتر ازدواج های دوستی یا گاهی سنتی ،خانواده ها و شرایطشون رو دو طرف منظورم دختر و پسره در نظر نمیگیرن و ازدواج میکنن واصلا متوجه تضاد فرهنگی و اخلاقی و رضایت خانواده هاشون نیستن و بعد که میرن سر زندگی تازه خانواده ها اولویت اصلی زندگی میشن که دیگه خیلی دیره و کار از کار گذشته در صورتیکه قبل ازدواج و دوران آشناییت یا نامزدی باید خانواده ها رو هم جز ملاکهای اصلی در کنار ملاکهای دیگه در نظر داشت ولی متاسفانه قبل ازدواج آخرین ملاکه ، تو جامعه ایرانی خانواده و پدر و مادر مهترین رکن و فرد و نقش اساسی رو در زندگی فرزندانشون دارن و اینکه گفته بشه خانواده ها مهم نیستن اشتباهه چون یک عمر باید با اونا چشم تو چشم شد و زندگی کرد و اعصاب خوردیشونو در صورتیکه ناراضی باشن تحمل کرد.فقط زیر یک سقف رفتن و عشق و عاشقی و یا به هم رسیدن مهم نیست اون عشق و عاشقی هم ممکنه بعد یه مدت از بین بره بعد پرده حقایق و سختی های زندگی چهره واقعی آدما رو نشون بده. و صرفا با این فرض جلو رفتن که من میتونم با اخلاقم و رفتارم و خوب بودنم بعد ها تو زندگی بهشون ثابت کنم من ادم خوبیم اشتباهه چون وقتی از اول دلشون باهات صاف نباشه و راضی به ازدواج نباشن در بیشتر موارد نمیتونی هیچ چی رو ثابت کنی چون دوستت ندارن .( واینم بگم که بعضی از  آدمها رو نمیشه ذات و باطن و رفتارشونو تغییر داد چون آدما همونی هستن که هستن ،تغییر نمیکنن )

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  

استارتر منم از مادرشوهر کشیدم اما نه تا این حد.تا امروز با دل خودت رفتی نهربون لودی گذشت کردی.از امروز شوهرتو پر کن ریز ریز.ارتباطا رو کم کن.بی محلی کن.بی احترامی کردن قهر کن نرو خونشون.این ماییم ک مشخص میکنیم بقیه جطور باهامون رفتار کنن

افراطی دوست ندارم پدر بنده ول کردن مادر و رفتن با دختره ۳۰و خورده ای ساله  و داداش های بنده ز ...

خدا حفظشون کنه و سایه اشون همیشه بالای سرتون باشه . من بعضی از خانوما رو دیدم چون خودشون خیلی سختی کشیدن چندبرابر تلافی میکنن واسه عروسشون و ازارش میدن . قدر مادرتون رو بدونید . گوهرن واقعا

دل من در دل شب خواب پروانه شدن می‌بیند... 

شما هم وقتی دیدید ناراضی هستن نباید ازدواج میکردید و بی احترامی هاشون رو هم به خودتون و هم خانواده عزیزتون تحمل میکردید .هیچ آدمی حق بی احترامی وزیر پا گذاشتن ارزش های فرد دیگر رو نداره .اما اینم باید گفت خود آدم هم نباید موقعیتی رو فراهم کنه که کسی بهش بی احترامی کنه و جوری رفتار کنه که احترامش خدشه دار نشه واقعا از شرایطی که برای شما و خانواده محترمتون پیش اومده و حرفهای نامربوطی که شنیدید متاسفم  

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
2706