2726
از اون روز تا الان دعوا و بی احترامی زیاد کردن و من ساکت شدم و فقط نفرین کردم همون کارایی که باهام ک ...

عزیز دلمم...بسپر بخدا

و رفت وامدو قطع کن...

پدرشوهر نداری حرفی بزنه؟

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘

وای دلم خون شد از سرگذشت خیلی هاتون

یاد خودم افتادم 

منم چون پدرم فضای خونمونو بد کرده بود و بسیار بد دهن و عصبی بود مجبور شدم ازدواج کنم

مادر شوهرم منتمو داشت واسه پسر اولشم نامحسوس خواستگاری اومده بوده گویا که بعد خودشون پشیمون‌میشن و چیزی نمیگن به ما

حتی همون روز اومده بود به من‌میگفت تو حیفی و اه می کشید

برای پسر بعدیشم که اومد منت داشت و باز می گفت تو حیفی

اما همون وقت هم از سیاستش وانمود میکرد که جواب مثبت ما براش مهم نیست اما وقتی اومدم تو خونشون سفره نذر کرده بود و همه رو دعوت کرد

اما من از رو حرفهاش و کارهاش متوجه بودم چقدر بی ادب و و قیحه

اما مجبور بودم از خونه خودمون بیرون بزنم 

والبته شوهرم هم ادم خوبی به نظر می رسید 

اما بعد از ازدواج دختراش و خودش روز خوش برام‌نگذاشتند

ما حق نداشتیم نفس بکشیم چون اونها می گفتند باید همه چیزتون برای ما باشه پول وقت ماشین 

هنوزم همینن

پیرمون کردند 

بارها تا پای جدایی رفتیم

واگذارشون بخدا

به هرکی مجرده میگم 

اگر خانواده زن و مرد رو از همون اول دیدید که ناسازگار و بدجنسند اصلا وارد خونشون نشید 

یا من هو به کل مکان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از اون روز تا الان دعوا و بی احترامی زیاد کردن و من ساکت شدم و فقط نفرین کردم همون کارایی که باهام ک ...

من موندم چرا قطع رابطه نمیکنی؟ منم مشابه این چیزا رو خواهرشوهرام سرم می آوردن. توآخرین دعوا که فاصله افتاد دیگه قطع رابطه کردم به شوهرمم گفتم من دیگه هیچ نسبتی با اونا ندارم. هر وقت خواستی خودت برو ببینشون. وقتی هم من خونه م حق ندارن بیان. قبلش بمن اطلاع بدین خونه رو ترک کنم. بعد رفتنشون برمیگردم خونه. حالا 7 ساله دیگه راحت شدم

من داستان شما رو خوندم مقصر اصلی تمام اتفاقایی که تا الان برات افتاده خودتی شما همون چند جلسه اول رفتار زشت این مادرو دیدی بعد دوباره حاضر شدی با پسرش ازدواج کنی   ، بعد الان دعا میکنی بمیره یا لال بشه ، همون کسی که داری به درگاهش دعا میکنی خودش بهت نشانه هایی که نباید با این آدم ازدواج کنی رو نشون داده ،  اصلا تو بگو شوهرت عالی شوهرت خوب  ولی خانواده چی میشه اونم این خانواده که مادر اینقدر تسلط داره رو اعضای خانواده ، به خدا از دست شما دخترا آدم حرص میخوره که میذارین باهاتون اینطوری برخورد کنن  ، من اگر بودم همون جلسه اول که رفتار مادرشو میدیدم بهم میزدم باهاش بعدم شمارمم عوض میکردم   فوقش قرار بود یه ماه بشینم گریه کنم ولی بعدش به زندگی برمیگشتم ، ظالم رو آدم مظلوم قوی میکنه

عه من خواهر شوهر بي شخصيتم حاملگيمو تبريك نگفت الان ٨ ماهمه باورت ميشه يه زنگ نزده واقعا نميدونم چرا ...

خواهرشوهر من بی شخصیت تره،۳بار حامله شدم تبریک ک اصلا،دو تای اولی سقط یبار نیومد همدردی ،بار دومی امد از بیمارستان امده بودم ب شدت حالم خراب بود گف تو ک مریضی رحمت نمیتونه بچه نگه داره چرا دوباره حامله بشی ک باز سقط بشه

سومی ک خداروشکر سالم دنیا امده یبار تا حالا زنگ نزده حال من و بچه بپرسه،بقیش نگم بهتره  

نه آبجی 😶 چن تا ترفند بلدیم همین اما نکته هایی ک امشب میذارم و از زن داداش میگیرم ایشون مشاوره خان ...

تو همین تایپیک،؟؟

راجب مردهای بی احساسم بپرس لطفاااا😅

مادرشوهر من با دخترش منو چند روز پیش از خونشون انداختن بیرون بخاطر چی چون تو عقدم دارم جهاز میخرم&nb ...

بگو به تو چه کارشناسی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
احساس کمبود چی؟ نفهمیدم این قسمت رو

وقتی شخصی سرتر باشه طرف مقابل سعی میکنه خودش و به شما برسونه حالا این اشخاصی که انقدر تند هستن و اهل خرابی پس حسادتشون زیاد کسی که حسادتش زیاد باشه توی این موارد به جای اینکه خودش و بکشه بالا حس خوردی و کمبود پیدا میکنه و واکنش هاش به جای اینکه آروم باشه با پرخاشگری همراه در واقع فقط باید دست بذارید روی نقطه ضعفشون 

نقطه ضعف اینها این هست ک کم نیار و بگن حرف حرف خودشون هست

پس شما از دستی بگیرید که درد میکنه 

به جای اینکه مثل خودشون جنگلی عمل کنید با آرامش و منطقتون  و نشون دادن اینکه سطح فرهنگتون بالاتر از اونهاست

وحش درونشونو بیدار کنید که دیگران از رفتارشون تعجب کنن (دیگران مثل همسر) ک چرا بی دلیل پرخاشگری یا تندی میکنن و حرکاتشون با بی فرهنگی هست مستقیما هم نگید شما بی فرهنگ هستی...شما جوری رفتار کنید که دیگران متوجه تفاوت هاتون بشن حتی همسر

فقط صبور باشید

آقا هستم🕵️‍♂️

خداصبرت بده...مادرشوهرتم از رو زمین و زمان برداره..الهی آمین

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
بله  یه بار گفتم آدم گرسنه سنگ و هم میخوره  بعضی وقتا دوری زن غوغا میکنه  بهتر خود ...

با همسری ک  اجازه نمیده  داخل خونه کاری انجام بدی برای کسب درامد  چطوری راضیش کنیم؟

میگ ورزشتو بکن تفریح کن  درس بخون ولی کار نه.کار وظیفه منه..از کار و پول حرف نزن

چشم آبجی اون و بگم؟؟؟ چون خانما باید باید بدونن همسر جز کوچیکی از زندگی شون هست اما متاسفانه &nbs ...

اخه همه عین هم نیستن...

مثلا همسر من ؛اگ من وقت بذارم با دوستم برم بیرون یا هرچی بهم میگ چرا اونو بهم ترجیح میدی؟اصن ازین دوستم بخاطر همین قضایا متنفر شده

2706