2410
2553
من دیشب تو تاپیک حس ششم کامنتتو دیدم و مشخصه که خیلییی افراطی مامانتو دوست داری وبهش وابسته ای و خان ...

ولی بنظر من همسر خوبی میشه

با منطق و باهوشو زن دوست😁😁

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بفرمایید چه کارایی باید انجام بدم؟ یعنی درست نیست که همش قانع باشم ؟

فردا پیامشو میذارم .کلا کامنت شمارو دیر تر بقیه جواب دادم که بهتون بگم این بحث واقعا جدا از بقیه 

اما بله اشتباه

ولی این دفعه برگه برندت همین قناعت همیشگی 

فردا راهکاری میذارم واستون شاید بشه قانعش کرد 

الان نمی ذارم چون فکر کردن میخواد و باید نامحسوس کاری کنی که فکر نکنه داره بهش تحمیل میشه

آقا هستم🕵️‍♂️
من ک بچه ندارم و متنفرم ک ازش بچه دار شم.مامان و بابام هم میگن تصمیم با خودت اگه می خوای طلاق بگیری ...

چرا آخه عزیزم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2720
بزرگترین اشتباه زندگیت این بود که رفتارشو دیدی و باز خام پسرش شدی شاید عشق اول زندگی شیرین باشه ک بع ...

همه همینو بهم گفتن عزیزم..گفتن این خودشو قبل از ازدواج نشون داد بهت ولی آدما هیچوقت دست از اشتباه کردن بر نمیدارن

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
دقيقا پسر پيغمبرم كه بود من ردش ميكردم چون خانواده ام به اندازه همسر مهمه

دقیقا

فردا پیامشو میذارم .کلا کامنت شمارو دیر تر بقیه جواب دادم که بهتون بگم این بحث واقعا جدا از بقیه&nbs ...

باشه خیلی ممنون دوست عزیز

واقعا پشیمونم از قانع بودنم چون الان وقتی ازش چیزی درخواست میکنم بهم میگه پرتوقع یا اینکه تو زندگی پررو میشی واقعا ازش دلخور میشم و دو دل که چجور اعتماد کنم وباهاش ازدواج کنم تازه ما چندسال دوس بودیمو الان نامزدیم   

آرامش
2714
پدر شما هم پدر زنیه واسه خودش یعنی چی دیگه بر نگرد خوب زنش بودی واقعن بیشتر از کار بابات تعجب کردم

بابای من دیگه بیشتر رو مخ بود اگه اونکارو نمیکرد جشن میگرفتم اقلا بریز به پاشی که گفت کردی رو میکردم زورم نمیومد

بعضی آدما طوری رفتار میکنن که انگار نه خدا رو نه پیعمبر رو نه قیامت رو نه مرگ رو انگار هیچ چیز رو قب ...

جالبیشم اینجاست از وقتی دخترش زندگیش رو هوا رفته میگه آخه من که زن بدی نیستم هیچوقت بدی نکردم بدجنس نبودم کسی رو نخواستم از کسی جدا کنم آخه آدمه حسابی منو شوهرم عاشق هم بودیم میخواستی جدامون کنی یادت رفته

ميميره ايشالا راحت ميشي 

انشالله عزیزم

اسی میری خونه مامانت اینا مادرشوهر از کجا میفهمه که نمیزاره...؟  به جهنم تو حق نداری دل مامان ...

آخه خونه بابام یه شهر دیگست میریم 2روز میمونیم برمیگردیم دو ساعت با اینجا فاصله داره ماهی یبار میرفتیم الان شده 2-3 ماهی یبار

جالبیشم اینجاست از وقتی دخترش زندگیش رو هوا رفته میگه آخه من که زن بدی نیستم هیچوقت بدی نکردم بدجنس ...

وای ینی میشه مادرشوهر منم همه بلاهایی که سرم آورده سر دخترش بیاد😢😢😢واقعا دارم به عدالت خدا شک میکنم 

چرا بین شما و اون عروسش فرق میزاره؟؟؟ اونو خودش انتخاب کرده؟

نه والا اونم دوست دختر اون پسرش بود..تفاوت اینجاست که برای اونم اولش گفت نه بعد پسره از خونه بیرونشون کرد جایی نداشتن برن مجبور شدن قبول کنن ازدواج کنه الانم از ترس پسره این دختره رو احترام میذارن ولی شوهرم من خیلی بی زبونه هرچی میگفت نه اون با آرامش میرفت راضیش کنه

از ته دل دعا میکنم خیر نبینه

خدا از زبونت بشنوه گلم

2706