2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوبه طرفم میگیره ولی چه فایده تا زمانی ک کنارمه هیلی خوبه ولی وقتی میره خونشون اینقدره مادره توگ ...

خیلی باید مراقب رفتارت باشی ک زندگیت از هم نپاشه عزیزم.خوشبخت باشی خانم قشنگ😍😍

و گریزی نیست از زندگی...
وای عجب بی شعوری بوده، ولی نباید میگفتی بهش مامان

واقعا هیچکس جای مامان خود آدم نیست اینا مامان بچه های خودشونم نیستن حیف که بهشون بگن مامان

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2731
خیلی باید مراقب رفتارت باشی ک زندگیت از هم نپاشه عزیزم.خوشبخت باشی خانم قشنگ😍😍

قربونت برم عزیزم ممنون همچنین شما

من اگه بخوام از کارایه مادرشوهرم که به سرم داده بنویسم یه کتابی میشه

جای من بودی چیکارمیکردی همه ی اینایی که گفتی ازاون بدترش رومادرشوهرم سرم آورد بااین تفاوت که شوهرمن ازمادرشوهرم حمایت میکردومن فقط مجبور بودم سکوت کنم بازجای شکر داره شوهرت پشتت وایستاده و ازت دفاع میکنه

2738
خواستگاری شبیه اولین خواستگاری همسرم بود که اومدن خونمون هی مامانش میگفت خواستگاری نیومدم اومدن شمار ...

لعنت به همشون

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

ببین زندگیت مثل منبااین تفاوت که شوهر تو ازت حمایت میکنه و اونو وحشی کرده

شوهر من حرفای منو میشنید و ولی جلو اونا حمایتی نمیکرد.

خام خانوادش بود

من طلاق گرفتم

راحت شدم از دستشون

شهر من ۶ ساعت بااونا فاصله داشت 

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

عزیزم بیماری همسرت( واریکوسل) پیگیر شو، چرا قبل از ازدواج  بهت نگفته؟؟؟؟ خیلی خطرناکه!!! 

پیگیر درمانش نشه نمی‌تونید بچه دار بشید، شما بهتره رفتارای مادر شوهرو بیخیال بشی و به اون بیماری برسی. 

2706