2737
2734
عزیزم شما جای اون کاربرا نیستی و نمیدونی چی بهش‌ن گذشته  شاید کارهایی که مادرشوهر شما در مقابل ...

یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟

6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من و شوهرم خواب بودیم، یهو درو چنان باز کرد که در محکم خورد به دیوار و برگشت، بعد شروع کرد به داد و فریاد و میگفت من دارم تو باغچه کار میکنم شما به چه حقی اینجا خوابیدین.. هرچی شوهرم میگفت برو بیرون، داد میزد میگفت نمیرم تا شما نیاین من نمیرم.. من پوست دستم خراب شد شما اینجا خوابیدین. دفعه اخر که شوهرم گفت مامان برو بیرون، یهو جیغ کشید گفت نترس نترس هرچی اون داره منم دارم... این یه کار سطحیش بود!!!!!!!!!

دو هفته بعداز عقد بهم گفت اگه با پسرم رابطه داشته باشی آبروتو میبرم..

میگفت اگه با پسرم شوخی کنی پرتت میکنم خونه پدرت طلاقت میدم..

اگه تو خونه من کار نکنی گیستو میکشم دور خونه دورت میدم..

اونقدر از این کارای به قول شما سطحی(!!!!!!! ) دیدم و حرفای اینجوری شنیدم که 2 روز مونده به زایمانم به خاطر فشار عصبی تشنج کردم..تو این چندسال اونقدر اذیتم کرد، تحقیرم کرد، اونقدر فحش داد و توهین کرد که بارها دچار حمله عصبی شدم.. الآن دارم اینارو با لرزش و تپش قلب مینویسم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا شما مردای جالبی هستید میشینید پای حرفای زنا. خوبه دیگه زنتون افسرده نمیشه . همش میشینید با هم ...

نه بنده دانشجو و مجردهستم 

اما واقعا تو آین سایت خیلی چیزارو دیدم که واسم تجربه شد

درضمن فهمیدم خانما خیلی حساس هستن و خیلی زود میترسن 

واقعا مردها اینجور فکر نمیکنن مثلا شخصی که میره خونه مادرش میشینه مادر هرچی بهش بگه 

تا جایی فقط ساکت میشه اما بهش میگه غر نزن .ممکن بلند کنه بیاد خونه

وقتی آمد خونه خانم باید حرفی نزنه

که مرد عصبانیت و خالی نکنه سر خانم

وبعد یکی دو ساعت خود آقا تمام مرکز خشم و توجهش سمت حرف های بی جهت مادرش میشه

که خانم من خوبه 

اینجوری کم کم خسته میشه و خودش هر بار اسمشون بیاد مدام یاد نق و نق مادر بیفته و بگه نمیخوام برم 

واسه همین وقتی همسرتون از خونه مادرش تمد۱تا۳ساعت حرفی نزنید و خودتون و سرگرم کنید و سروصدا هارو کم کنید

اینجا تمام خشم مرد سمت مادر میره اگر حرفاش واقعا نامربوط باشه

آقا هستم🕵️‍♂️
2731
عزیزمممم اتیسم که معلولیت نیست توروخدا امضاتو تصحیح کن اتیسم فقط یه تفاوته.. همین که خودت اینقد شاد ...

اتیسم معلولیته عزیزم همین که من بخاطر پسرم تو خونه حبسم همین که پسرم حرف نمیزنه با همسناش خیلی فرق داره از خونه فرار میکنه و خطرو نمیشناسه این یعنی معلولیت

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
یکی لز کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

شوهرت چیزی بهش نمیگفت؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
والا  من بچم ۸ماهش داره تموم میشه تازه امشب برگشته میگه اخه تو غذارومیزاری جلو دست بچه ک خودش ب ...

مادرشوهر منکه هنوز بچم نیومده داره خودشو دعوت میکنه امروز تلفنی بهش میگم بو غذا بهم میخوره حالم بد میشه ، برگشته میگه آره حالا میام چند روز میمونم خونتون حالت بهتر بشه بهت برسم ، انگار نه انگار مامان من هرروز داره به من میرسه 🙄

یکی لز کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

عزیزممم...چ سخته !شوهرت خوبه؟هواتو داره؟

و گریزی نیست از زندگی...
2738
وای جان من یخاطر نبود مادرشوهر تولد نگرفتی؟؟من از الان برنامه میچینم برای ۴ماه دیگه ک ی دل سیر خوش ب ...

اگ میگرفم ابروی خودموخانواده م جلوفامیلامون میرفت بعدشم ازاونورنمیخواستم بخاطرشوهرم بزنگم دعوتشون کنم براهمون ول کردم نمیدونم زنیکه چطورخودشومیبخشههه 

چرا اجازه دادی؟ چرا قطع رابطه نکردی؟ مگ سلامتی و جون خودت و بچه ات بی ارزشه؟ شوهرت که نمیتونه بزور تو رو بکشه ببره خونه مادرش،  قطع کن، کات کن هر وقتم اسمش اومد فقط صلوات بفرست که آروم بشی 

فامیلاشو که دیدم گفتم عجب خانواده باشخصیتی داره برعکس خودش..خلاصه حرف مهریه پیش اومد بابام گفت مثل ا ...

با این شرایط خودتو  کوچیک کردی عروسش شدی 😑

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

خب چراذباهاش قطع رابطه نمیکنی؟ یا چرا خونتو عوض نمیکنی؟ برو توی یک اتاق سه در چهار زندگی کن اما خوشحال و سالم باش

2706