2410
2553

لايكم كنيد بي زحمت

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خـــــــــــــــــــــــــــــوبــــــــــــــــــــ

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2720

همه جور آدم پیدامیشه اما خداروشکر مادرشوهره من مهربونه و اولین بار که منو دید اینقدر قشنگ بامن صحبت میکرد و زهراجان زهراجان میکرد که انگارچندساله منو میشناسه.ایشالله مادرشوهرت به کار زشتش پی ببره

خدایاخوشبختی میخوام😔
2714

من گفتم تیکه پارت کرده بااین موضوعت:/

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

رفتیم بیرون و خلاصه اون شب زیاد حرف نزد همینطور که با غرور یه طرفو نگاه میکرد میگفت شغل بابات چیه و خونتون کجاست و این حرفا..اصلا از خودم نپرسید فقط از بابام و خانوادم..چند روزی گذشت و خاله شوهرم بهم زنگ زد و گفت میخواد باهام قرار بذاره تنها منو ببینه..محل کارم قرار گذاشتم و اومد خیلی مهربون بود باهام کلی حرف زد گفت پسر خواهرم خیلی عاشقته و میدونم چند ساله هردو عاشق همید ولی خواهرم موافق ازدواج نیست من میخوام خودم به شخصه راضیش کنم اون فقط دوس داره با خانوادت آشنا شه برای همین مخالفه..خلاصه که ما قرار معارفه گذاشتیم که بیان خونه ما اینم بگم که ما همشهری نبودیم و 2 ساعت فاصله داشتیم از هم ولی تو شهر ما فامیل داشتن و اومده بودن چند روزی خونه اونا

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2706