2726
عنوان

مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 51 پست
دقیقا منم منظورم همینه  این افکار و اگاهی ادماست که واسشون میشه بهشت و جهنم

آره بابا

از بچگی اومدن یسری شر و ور کردن تو مخ ما

ماهم عین چی از مرگ و اون دنیا میترسیم

فقط دینی دوم دبیرستااااان یا خداااا

ب ابوالفضل من شبا خوابم نمیبردددد

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
ببین قربونت برم تو تلاشتو بکن ک لااقل پیش دل خودت شرمنده نباشی بدونی ک زورتو زدی و نشد

من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ته دلم بخندم. توکل ب خودش ک بجز خودش کسی رو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا از بچگی اومدن یسری شر و ور کردن تو مخ ما ماهم عین چی از مرگ و اون دنیا میترسیم فقط دینی ...

من که همون موقع هم به این چیزا گوش نمیکردم بنظرم با عقل جور در نمیومد😁

من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ...

بعضی وقت ها بعضی چیزا حل شدنی نیست 

واسه این موضوع کلا خودت رو از زندگی ننداز 

این چیزا ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد

2728
من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ...

انشالله ک بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم

ب چیزای خوب فکر کن

خدا خیلی بزرگ و مهربونتر از اون جیزیه ک در فهم من و تو بگنجه

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت  م ...

چه جالب 😍 کاش اینطور  باشه 😍 

من همش فک میکنم بعد مرگ سرب داغ میریزن تو دهنمون و تو اتیش می سوزیم و از موهامون اویزون میشیم 😖

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

مم ب این اعتقاد دارم ک روح آدم تووو اون دنیا درگیره. اما خدا هم توو قرآن در مورد بهشت و جهنم توضیحاتی داده ک اونارم قبول دارم

انشالله ک بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم ب چیزای خوب فکر کن خدا خیلی بزرگ و مهربونتر از اون جیزیه ...

فدات عزیزم توکل بخدا. خدا از دهنت بشنوه

مموشی تو قبلا عکس پروفایلت یه عکس عروسکی نبود؟

چه جالب 😍 کاش اینطور  باشه 😍  من همش فک میکنم بعد مرگ سرب داغ میریزن تو دهنمون و تو ...

ببین هرکسی با تفکرش میتونه بسازه دیگه 

ممکنه واسه تو اینطوری بشه چون اینطوری در موردش فکر میکنی 

پس همیشه بهترین فکرارو کن 

هیچوقت با ترس جلو نرو

ببین هرکسی با تفکرش میتونه بسازه دیگه  ممکنه واسه تو اینطوری بشه چون اینطوری در موردش فکر میکن ...

یعنی همون قانون  جذب، درسته ؟

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
2706