2703
2553
عنوان

مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 51 پست
از بعدش نمی ترسی ؟😁👻

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁

در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی 

اصلا ممکنه تناسخ بشه برم جای یکی دیگه😁

بهش فکر کنی خیلی باحاله

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁 در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی  ا ...

یعنی چی توضیح میدی ؟ اعتقاداتت جالبه 😍

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دمت گرم یکم خندیدم🤣کجای زندگی قشنگه😂 نرسیدن ب آرزو و موندن حسرتش به دلت قشنگه؟

مشکل از خودته

تلاش کن بهش میرسی

دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
مشکل از خودته تلاش کن بهش میرسی دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

2456
خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

کسی ک نعمت نفس کشیدنش استفاده نکنه و شکرگزار نباشه واقعا بیماره

این ماییم ک شرایط زندگی خودمونو میسازیم

پس باعث و بانی آرزوی مرگمونم خودمونیم

یادت باشه وقتی انگشت اتهام ب کسی بابت نرسیدن ب خواسته هات دراز میکنی سه تا انگشت دیگه سمت خودته

پس تمام هستی و زندگی و آینده و طرز تفکرت ب عهده خودته

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
یعنی چی توضیح میدی ؟ اعتقاداتت جالبه 😍

به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت 

مثلا خوبی و کلا انرژی مثبت اون دنیا حتما جایی رو واسه خودت تصور میکنی که همه مثل توان 

یا به چیزی علاقه داری اونجا واسه خودت اون رو فراهم میکنی جوری که سختته بفهمی واقعا مردی 

ادمایی هم که ذات پلید و بدی دارن قاعدتا به چیزای خوب فکر نمیکنن پس در نتیجه چیزهای خوبی هم واسشون اتفاق نمیوفته این میشه همون جهنم 

تو فکر کن هر روز تو استرس و اضطراب و بدبینی باشی چقدر رو روح و روانت تاثیر میزاره؟ 

یا اینکه ممکنه بمیری ولی روحت تو بدن یه بچه ی دیگه بدنیا بیاد و این باعث بشه تو از این دنیا اگاهی های بیشتری بگیری 

کسی ک نعمت نفس کشیدنش استفاده نکنه و شکرگزار نباشه واقعا بیماره این ماییم ک شرایط زندگی خودمونو میس ...

عزیزم بعضی چیزها دست خود آدم نیست

به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت  م ...

آخه آدم وقتی حال روحی یا جسمیش خوب نباشه ک نمیتونه ب چیزای خوب فک کنه

2714
به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت  م ...

بهشت و جهنم یه چیز درونیه

قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن

این آتیش و عذاب از درون آدمه

دیدی آدم تب داره از درون میخواد آتیش بگیره؟

بهشت و جهنمم همینه یه عذاب یا یه آرامش درونی

عزیزم بعضی چیزها دست خود آدم نیست

ببین قربونت برم

تو تلاشتو بکن ک لااقل پیش دل خودت شرمنده نباشی

بدونی ک زورتو زدی و نشد

آخه آدم وقتی حال روحی یا جسمیش خوب نباشه ک نمیتونه ب چیزای خوب فک کنه

من خودم حال روحیم از خیلی جهت داغونه 

ولی این خود ما هستیم که باید بخودمون کمک کنیم 

اینکه بشینیم غصه بخوریم هیچی رو حل نمیکنه 

تو سعی کن تو بدترین شرایط ممکن هم خوشبین باشی

بهشت و جهنم یه چیز درونیه قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن این آتیش و عذاب ا ...

دقیقا منم منظورم همینه 

این افکار و اگاهی ادماست که واسشون میشه بهشت و جهنم

بهشت و جهنم یه چیز درونیه قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن این آتیش و عذاب ا ...

اینو موافقم. یا مثل وقتایی ک یه خواب بد میبینی چقد تووو خواب عذاب میکشی و دردشو حس میکنی یا برعکس وقتی ی خواب خوب میبینی چقد تووو خواب آرامش داری

من خودم حال روحیم از خیلی جهت داغونه  ولی این خود ما هستیم که باید بخودمون کمک کنیم  این ...

خیلی سخته ک آدم بتونه تووو بدترین شرایط ممکن خوشبین باشه

خیلی سخته ک آدم بتونه تووو بدترین شرایط ممکن خوشبین باشه

سخته ولی شدنیه 

من خودم اینجوریم😁

مشکل ما اینه که اینقدری غصه هامون رو تکرار میکنیم واسه خودمون که میشه بخشی از وجودمون خب مشخصه دیگه دل و دماغی واسمون نمیمونه 

چون هر دفعه فکر میکنی ۲برابر دفعه ی قبل ازش ناراحتی میگیری 

2706