1464
1521
عنوان

مرگ

311 بازدید | 51 پست

کیا مثل من قبلنا از کسی که آرزوی مرگ میکرد تعجب کردن و الان آرزوی مرگ خودشونو دارن؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

من😑

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
هنوزم از ارزوي مرگ تعجب ميكنم🙄

خوش بحالت معلکمه زندگی ب کامته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1517
خوش بحالت معلکمه زندگی ب کامته

به فرض زندگي به كامم نباشه

بميرم درست ميشه؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
زندگی برام معنایی نداره. در حقیقت دیگه امید و ارزویی ندارم

حالا من از نرسیدن ب آرزوهام به این نتیجه رسیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
خدایی حیف دنیا و زندگی ب این قشنگی نیست😍 بیمارید واقعا

دمت گرم یکم خندیدم🤣کجای زندگی قشنگه😂 نرسیدن ب آرزو و موندن حسرتش به دلت قشنگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرگ تولدی دوبارست افلاطون میگه دنیای ما در حال حاضر قسمت سایه هاست بعد از مرگ تازه تمام ابعاد زندگی رو درک میکنیم و وارد قسمت رنگی میشیم در حقیقت ما تو توهم هستیم بعد از مرگ تازه بیدار میشیم مرگ چه در خوشی چه در سختی بهترین نعمت برای یک انسانه

مرگ تولدی دوبارست افلاطون میگه دنیای ما در حال حاضر قسمت سایه هاست بعد از مرگ تازه تمام ابعاد زندگی ...

چ جالب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
از بعدش نمی ترسی ؟😁👻

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁

در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی 

اصلا ممکنه تناسخ بشه برم جای یکی دیگه😁

بهش فکر کنی خیلی باحاله

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁 در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی  ا ...

یعنی چی توضیح میدی ؟ اعتقاداتت جالبه 😍

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
دمت گرم یکم خندیدم🤣کجای زندگی قشنگه😂 نرسیدن ب آرزو و موندن حسرتش به دلت قشنگه؟

مشکل از خودته

تلاش کن بهش میرسی

دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
مشکل از خودته تلاش کن بهش میرسی دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

کسی ک نعمت نفس کشیدنش استفاده نکنه و شکرگزار نباشه واقعا بیماره

این ماییم ک شرایط زندگی خودمونو میسازیم

پس باعث و بانی آرزوی مرگمونم خودمونیم

یادت باشه وقتی انگشت اتهام ب کسی بابت نرسیدن ب خواسته هات دراز میکنی سه تا انگشت دیگه سمت خودته

پس تمام هستی و زندگی و آینده و طرز تفکرت ب عهده خودته

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
1514