1507
1482
عنوان

مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 51 پست
یعنی چی توضیح میدی ؟ اعتقاداتت جالبه 😍

به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت 

مثلا خوبی و کلا انرژی مثبت اون دنیا حتما جایی رو واسه خودت تصور میکنی که همه مثل توان 

یا به چیزی علاقه داری اونجا واسه خودت اون رو فراهم میکنی جوری که سختته بفهمی واقعا مردی 

ادمایی هم که ذات پلید و بدی دارن قاعدتا به چیزای خوب فکر نمیکنن پس در نتیجه چیزهای خوبی هم واسشون اتفاق نمیوفته این میشه همون جهنم 

تو فکر کن هر روز تو استرس و اضطراب و بدبینی باشی چقدر رو روح و روانت تاثیر میزاره؟ 

یا اینکه ممکنه بمیری ولی روحت تو بدن یه بچه ی دیگه بدنیا بیاد و این باعث بشه تو از این دنیا اگاهی های بیشتری بگیری 

کسی ک نعمت نفس کشیدنش استفاده نکنه و شکرگزار نباشه واقعا بیماره این ماییم ک شرایط زندگی خودمونو میس ...

عزیزم بعضی چیزها دست خود آدم نیست

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...
به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت  م ...

آخه آدم وقتی حال روحی یا جسمیش خوب نباشه ک نمیتونه ب چیزای خوب فک کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

به نظر من بهشت و جهنمی وجود نداره تو هر افکاری و اگاهی که داشته باشی همون میشه بهشت و جهنمت  م ...

بهشت و جهنم یه چیز درونیه

قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن

این آتیش و عذاب از درون آدمه

دیدی آدم تب داره از درون میخواد آتیش بگیره؟

بهشت و جهنمم همینه یه عذاب یا یه آرامش درونی

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
1436
آخه آدم وقتی حال روحی یا جسمیش خوب نباشه ک نمیتونه ب چیزای خوب فک کنه

من خودم حال روحیم از خیلی جهت داغونه 

ولی این خود ما هستیم که باید بخودمون کمک کنیم 

اینکه بشینیم غصه بخوریم هیچی رو حل نمیکنه 

تو سعی کن تو بدترین شرایط ممکن هم خوشبین باشی

بهشت و جهنم یه چیز درونیه قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن این آتیش و عذاب ا ...

دقیقا منم منظورم همینه 

این افکار و اگاهی ادماست که واسشون میشه بهشت و جهنم

بهشت و جهنم یه چیز درونیه قرار نیست گناهکارارو یکی یکی بندازن تو کوره و کباب کنن این آتیش و عذاب ا ...

اینو موافقم. یا مثل وقتایی ک یه خواب بد میبینی چقد تووو خواب عذاب میکشی و دردشو حس میکنی یا برعکس وقتی ی خواب خوب میبینی چقد تووو خواب آرامش داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم حال روحیم از خیلی جهت داغونه  ولی این خود ما هستیم که باید بخودمون کمک کنیم  این ...

خیلی سخته ک آدم بتونه تووو بدترین شرایط ممکن خوشبین باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی سخته ک آدم بتونه تووو بدترین شرایط ممکن خوشبین باشه

سخته ولی شدنیه 

من خودم اینجوریم😁

مشکل ما اینه که اینقدری غصه هامون رو تکرار میکنیم واسه خودمون که میشه بخشی از وجودمون خب مشخصه دیگه دل و دماغی واسمون نمیمونه 

چون هر دفعه فکر میکنی ۲برابر دفعه ی قبل ازش ناراحتی میگیری 

8
دقیقا منم منظورم همینه  این افکار و اگاهی ادماست که واسشون میشه بهشت و جهنم

آره بابا

از بچگی اومدن یسری شر و ور کردن تو مخ ما

ماهم عین چی از مرگ و اون دنیا میترسیم

فقط دینی دوم دبیرستااااان یا خداااا

ب ابوالفضل من شبا خوابم نمیبردددد

ببین قربونت برم تو تلاشتو بکن ک لااقل پیش دل خودت شرمنده نباشی بدونی ک زورتو زدی و نشد

من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ته دلم بخندم. توکل ب خودش ک بجز خودش کسی رو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره بابا از بچگی اومدن یسری شر و ور کردن تو مخ ما ماهم عین چی از مرگ و اون دنیا میترسیم فقط دینی ...

من که همون موقع هم به این چیزا گوش نمیکردم بنظرم با عقل جور در نمیومد😁

من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ...

بعضی وقت ها بعضی چیزا حل شدنی نیست 

واسه این موضوع کلا خودت رو از زندگی ننداز 

این چیزا ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد

من خیییییلی تلاش کردم نشد اما منتظر معجزه ی خدام چون فقط با برآوردن حاجتم حالم خوب میشه و میتونم از ...

انشالله ک بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم

ب چیزای خوب فکر کن

خدا خیلی بزرگ و مهربونتر از اون جیزیه ک در فهم من و تو بگنجه

1474

چه جالب 😍 کاش اینطور  باشه 😍 

من همش فک میکنم بعد مرگ سرب داغ میریزن تو دهنمون و تو اتیش می سوزیم و از موهامون اویزون میشیم 😖

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
من که همون موقع هم به این چیزا گوش نمیکردم بنظرم با عقل جور در نمیومد😁

مم ب این اعتقاد دارم ک روح آدم تووو اون دنیا درگیره. اما خدا هم توو قرآن در مورد بهشت و جهنم توضیحاتی داده ک اونارم قبول دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله ک بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم ب چیزای خوب فکر کن خدا خیلی بزرگ و مهربونتر از اون جیزیه ...

فدات عزیزم توکل بخدا. خدا از دهنت بشنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب 😍 کاش اینطور  باشه 😍  من همش فک میکنم بعد مرگ سرب داغ میریزن تو دهنمون و تو ...

ببین هرکسی با تفکرش میتونه بسازه دیگه 

ممکنه واسه تو اینطوری بشه چون اینطوری در موردش فکر میکنی 

پس همیشه بهترین فکرارو کن 

هیچوقت با ترس جلو نرو

1508