1989
1955
عنوان

مرگ

313 بازدید | 51 پست

کیا مثل من قبلنا از کسی که آرزوی مرگ میکرد تعجب کردن و الان آرزوی مرگ خودشونو دارن؟

من😑

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) (با افتخار یک تتلیتی هستم  به قول سلطان: ببین ژنرال منم اما بامزه ام ولی بترس تو با این حال ازم (دوستان ممنون میشم کتابهای که ازنظرتون خوندنی هست روبه منم معرفی کنین)

هنوزم از ارزوي مرگ تعجب ميكنم🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

1983
خوش بحالت معلکمه زندگی ب کامته

به فرض زندگي به كامم نباشه

بميرم درست ميشه؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زندگی برام معنایی نداره. در حقیقت دیگه امید و ارزویی ندارم

حالا من از نرسیدن ب آرزوهام به این نتیجه رسیدم

1967
خدایی حیف دنیا و زندگی ب این قشنگی نیست😍 بیمارید واقعا

دمت گرم یکم خندیدم🤣کجای زندگی قشنگه😂 نرسیدن ب آرزو و موندن حسرتش به دلت قشنگه؟

مرگ تولدی دوبارست افلاطون میگه دنیای ما در حال حاضر قسمت سایه هاست بعد از مرگ تازه تمام ابعاد زندگی رو درک میکنیم و وارد قسمت رنگی میشیم در حقیقت ما تو توهم هستیم بعد از مرگ تازه بیدار میشیم مرگ چه در خوشی چه در سختی بهترین نعمت برای یک انسانه

مرگ تولدی دوبارست افلاطون میگه دنیای ما در حال حاضر قسمت سایه هاست بعد از مرگ تازه تمام ابعاد زندگی ...

چ جالب

8
از بعدش نمی ترسی ؟😁👻

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁

در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی 

اصلا ممکنه تناسخ بشه برم جای یکی دیگه😁

بهش فکر کنی خیلی باحاله

نه چون بنظرم اون دنیا از روی اگاهیای خودمون درست میشه😁 در کل خیلی دوست دارم بدونم بعدش چی  ا ...

یعنی چی توضیح میدی ؟ اعتقاداتت جالبه 😍

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
دمت گرم یکم خندیدم🤣کجای زندگی قشنگه😂 نرسیدن ب آرزو و موندن حسرتش به دلت قشنگه؟

مشکل از خودته

تلاش کن بهش میرسی

دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

تجربه حس قشنگ عاشقی رو برای همتون آرزو میکنم💙💚💜❤💛💗
مشکل از خودته تلاش کن بهش میرسی دید همه نسبت ب بقیه فرق داره

خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

خواستم همینو بگی ک دیدِ آدمها نسبت به هم فرق داره. پس کلمه ی بیمارید واژه ی درستی نبود ک ب کار بردی

کسی ک نعمت نفس کشیدنش استفاده نکنه و شکرگزار نباشه واقعا بیماره

این ماییم ک شرایط زندگی خودمونو میسازیم

پس باعث و بانی آرزوی مرگمونم خودمونیم

یادت باشه وقتی انگشت اتهام ب کسی بابت نرسیدن ب خواسته هات دراز میکنی سه تا انگشت دیگه سمت خودته

پس تمام هستی و زندگی و آینده و طرز تفکرت ب عهده خودته

تجربه حس قشنگ عاشقی رو برای همتون آرزو میکنم💙💚💜❤💛💗