2737
2734

شیر خودتو میدی؟ 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه رفیق داشتم ب بچش قرص خواب داده بود یادم افتاد خخخخخخ اینکارو نکنید شماها

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

اخ دقیقا مشکل منم همینه دیر میخوابه وبد

همش تو خواب وول میخوره

این رفلاکس لعنتی کی خوب میشه بچم راحت بخوابه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
44 روز

تا دو ماه طول میکشه که یاد بگیره سختیش تا دو ماهه بعده اون خودش تو ساعا معینی نق میزنه که بخوابونیش

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
اخ دقیقا مشکل منم همینه دیر میخوابه وبد همش تو خواب وول میخوره این رفلاکس لعنتی کی خوب میشه بچم را ...

خیلی خسته ام، پسرم صب میخاد بره مدرسه دخترم هنوز نخوابیده به سختی صب بلند میشم از خواب

2706