2726
چرا قران دست خوش تغییر شده

سوالی بود؟؟ب نظرم متعصبهای دین وروح مریض گونه،،دین رو سخت کردن وجا جایی از قرآن رو دست کاری کردن،،من حسم میگه خدای من خیلی مهربونه وبنده شو نمیسوزنه،،حالا عذاب چرا ولی در این حد ک قرآن گفته میگم حسم میگه

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تا حدودی بهش معتقدم. اول اینکه عمر انسان خیلی کوتاهه و اون کمالی که مدنظر پروردگار هست با یه بار ...

سرنوشت و عمر هرکسی مشخصه.قرار نیست همه ب صد سالگی برسن..تناسخ رو بودایی ها اعتقاد دارن اگه اشتباه نکنم..که اونم بوداییسم فرقه ی کاملی نیست.چون الهه ها و بت های زیادی دارن نمیشه اعتمادی ب نظریه هاشون کردن.کسانی ب تناسخ اعتقاد دارن ک به روح و اون دنیا بی اعتقادن..

وااا یکی فقیر بوده ملا اون دنیا هم فقیره؟ یا یکی اختلاس گر بوده تو رفاه اون دنیا هم همینه؟؟

اره هست 

بنطر منکه هست اون دنیا ب یه شکل دیگه فقیره مثلا طبقه اخره بهشته ک همه حوری موریا میوه ها طبقه اوله 😊

سلام ملیکم
2728
میشه عزیزم در مورد دوستانی ک از کما برگشتن مطالعه کنید ی چشمه کوچیکش هست

خیلی دوس دارم این آدمارو از نزدیک ببینم و باهاشون حرف بزنم 

سرچ کنم میاد همچین چیزایی؟

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
چي واقعي بود اتفاقاتي كه هيچجا بهش اشاره اي نشده هيچ منبعي نداره فقط تخيلات ذهنيه يه فرده؟

اینهمه کتابا و انسانهایی ک اون زمان اومدن و هیچوقت فراموش نمیشن

دقیقا چ سندی باید ببینین که باورتون بشه؟

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
اوهوم.بدون توهین و تمسخر و بی احترامی و نیش و کنایه و حتی همین خنده ی بیمورد شما

و البته بدون این حجم از سختگیری شما😜آخه شنیدم اونجا جای خندست

خنده ی به قول شما بی مورد  و تهی از غرض بنده برای شما این همه عذاب آور هست که از نظرتون باید بهشت جایی خالی از امثالهم باشه؟

باشه علم چرت میگه..مریض میشی هم دکتر نرو چرته

عزیزم علم وسعت زیادی داره

در کنار مطالعاتی ک تکذیب کردن دنیارو مطالعات و مستندات بسیار دقیقی هست ک اثباتش کرده

حتی بسیاری از پزشکان اروپایی اینکارو کردن

سرنوشت و عمر هرکسی مشخصه.قرار نیست همه ب صد سالگی برسن..تناسخ رو بودایی ها اعتقاد دارن اگه اشتباه نک ...

فکرکنید چرا یه نفر سیاهپوست بدنیا میاد ینفر زیبا؟

ینفر کیت میدلتون میشه ینفر من؟

قطعا جهانهای قبلی وجود داشته 

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
به اساس تحقیقات و انچه ک عقلم میگه 

پس چرا فاتحه میفرستیم برای از دست رفته هامون؟؟چرا اصلا قبری وجود داره؟؟چون جسم بعد از چند ماه میپوسه..شما سر مزار عزیزانتون میرید فاتحه نمیفرستید؟؟اگر بنا ب اعتقاد شما باشید جد و جده شما الان توی بدن یه دهه هشتادی داره عشق دنیاشو میکنه

اینهمه کتابا و انسانهایی ک اون زمان اومدن و هیچوقت فراموش نمیشن دقیقا چ سندی باید ببینین که باورتون ...

بنظر مياد كلا متوجه نشدين!

دارم ميگم همونقدر ك توو كتاب هاي معتبر و قران بهش اشاره شده ميشه باور كرد

صحبت هاي يه ادم ك از خودش حرف ميزنه نبايد باور كرد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خیلی دوس دارم این آدمارو از نزدیک ببینم و باهاشون حرف بزنم  سرچ کنم میاد همچین چیزایی؟

پسر خاله من پونزده روز تو کما بود بعد ک بیدار شده بود گفت مث خوابیدن معمولی بود انگار یه ساعته خوابیدی بعد بیدار شدی

سلام ملیکم
2706