2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت در اشتباهی اون دنیا هم هست

اگه باشه که قاعدتا برای من همون جهنم میشه 

ولی من زیاد آزار نرسوندم به دیگران 

این چه عدالتیه که باید تا ابد بسوزم؟

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡

بعد از مرگ همگان در برزخ خواهند رفت و در روز قیامت خواهد بود که پوست و گوشت و استخوان های‌تان باری دیگر بهم متصل خواهند شد و از گور برخیزیده خواهید شد و در آن زمان است که کافران لرزه به جانشان می‌افتد و مومنان نسیم بهشت را احساس خواهند کرد...

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2728
من به تناسخ اعتقاد دارم

توضیح بده

من فقط مطمئنم اینکه بگیم خدا جواب فلانیو میده و اینا در کار نیست

هرجوابی دادی دادی

ندادی نتونستی زورت نرسیده و اون قضیش باخداست

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

من چکارکنم بتونم نمازمو مرتب بخونم؟ی دختریک ساله شیطون دارم ک هرلحظه باید بچسبه بهم نمیزاره ب خیلی ازکارام برسم.منم تنبل شدم نماز نمیخونم😢😭😢😭😢

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
شما از کتاب هایی ک خوندی چی برداشت کردی تو این مورد ؟

همون حرفاي هميشگي 

عالم برزخ...برزخ جهنمي و.....

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
اگه باشه که قاعدتا برای من همون جهنم میشه  ولی من زیاد آزار نرسوندم به دیگران  این چه عد ...

قانون خدا رعایت بشه کسی نمیسوزه

هر نافرمانی تنبیهی داره

من نمیگما خدامیگه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
من خيلي ميخونم ولي بازم به طور قطع كه نميدونيم اونجا چه خبره،  اين موضوعيه كه هرچقدر كتاب بخوني ...

براي همين وقتي توو مطالعاتمون تهش بازم معلوم نيست

و حتي قران هم خيلي واضح بهش اشاره اي نكرده 

بهتره با دروغ و خرافات مغز خودمونو درگيرش نكنيم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706