2737
2739

سلام امروز از دانشگاه برگشتم زنگ زدم ب خونه مامانم اینا جواب ندادن نگران شدم و ب موبایلشون زنگ زدم  مامانم حالش بد شده بود برده بودنش درمونگاه تا اینو شنیدم رفتم پیشش ب شوهرم زنگ زدم ک این اتفاق افتاده و من دارم میرم پیش مامانم ازونجا ک برگشتم خونه شوهرم باهام سرد برخورد کردشام درست کردم و چایی براش اوردم و نشستم ازش پرسیدم چیشده ک اینجوری سرد برخورد میکنی گف واسه چی بدون اجازه من رفتی پیش مامانت من ک این حرفو شنیدم عصبانی شدم و داد زدم اونم لیوانو پرت کردو شکوند گف تو ب زندگیت اهمیت نمیدی برام شام درست نمیکنی در صورتی ک من الان سه ماهه از عروسیم گذشته نه ماه عسلی رفتم نه هیچی هر غذایی ک تو دنیا وجود داره رو تو این سه ماا ه پختم خلاصه کلی دادو بیداد کرد و رف خوابید . الان من چیکار کنم واقعا با این وضع خیلی خیلی قلبم شکسته

امشب شب گوزاس تو نی نی سایت ی گوز تقدیمش باد ..

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

همسرت با خانوادتون مشکلی دارن؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولش کن عصبیه فردا خودش میاد عذر خواهی چون اگه ادم معقولی باشه خودش میفهمه حرفش غیر منطقیه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738
2706