2737
2734
عنوان

چجوری به پدر شوهر نکبتم بگم

1790 بازدید | 70 پست

خانوماس گل خاهشا اول تایپیک قبلمو بخونید بعد راهنمایی کنید

میخام بش بم دیگه بمن دست نده و ماچم نکنه امشب دیدمش شروع مرد صورت منو ماچ کردن من سرم پایین بود گفت بزار جلوی جمع که ینی اصن نمیدونه چه غلطی کرده منم نتونستم جلو جمع چیزی بگم اما الان میخام بش پیام بدم.چی بش بگم

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

وا

سه تا ماچ کرده دیگه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نفهميدم

بزار جلوي جمع چي؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

من قبلا تایپیک زدم که کی از محارمم وقتی بین خاب و بیدار بودم دست زد به ب ا س ن من پریدم نشستم که چیشده و روم نشد بگم خجالت بکش.

من اشتباه یا درست بشوهرم گفتم چون اینجا گفتم تایپیکم ترکید و نتونستم با کسی دردو دل کنم.

هنوز خ حالم بده 

خاک بر سرش تا نشستم گفت میخاستم خدافظی کنم داشت میرفت کربلا.

ولی نیتونم بزارم مفت در بره مرتیکه میخام یه تف بندازم تو روش.

دارم دق میکنم

2738

من متوجه نشدم چي ميگي

ولي چه ايرادي داره بوست كرده؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

واقعا آدم یه چیزایی میشنوه شاخ درمیاره 

تو شرایط خیلی سختی هستی که فکرشم آدمو دیوونه میکنه 

فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

يعني پدرشوهرت دست زد؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
نفهميدم بزار جلوي جمع چي؟🙄

سرم پایین بود جلوی جمع گفت بزار  ینی خیلی محبت داذم بهت و منظوری نداشتم.

ث ا ف ت

2706