2737
2734
عنوان

جلوی نامزدم ول دادم بنظرتون ابروم رفت؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی از شوخی گذشته واسه ی زن خیلی بده سعی کن محکم تر باشی گلی ..من اون پست روزدم زیادی فکرتو درگیر نک ...

مرسی خوشگلم

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥
اخه الان پیش خودش میگه چرا جلوشو نگرفت    

ازدست تو جلوشو چجور بگیریی  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738
ازدست تو جلوشو چجور بگیریی    

خب میشه جلوشو گرفت دیگه من نفخ معده زیاد میکنم همیشه جلوشو میگیرم ولی ایندفعه انقدر جلوشو گرفتم خودش بی هوا اومد بیرون مقاومت من جواب نداد

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

من یادم نمیاد اولین بار کی ول داد .. ولی الان انقد جلو هم راحتیم که ول میدیم میخندیم . . راحت باشین باوا . ‌ . من یکی بزنم شوهرم بلندترشو میزنه خخخ

شروع چالش ۱ دی ۱۴۰۰ ... وزن اولیه ۶۳ کیلو ... وزن هدف ۴۸ کیلو ... وزن فعلی 56/5
اخه الان پیش خودش میگه چرا جلوشو نگرفت    

ای بابا مگه خوش نفخ نمیکنه...

بیخیال فکرتو در گیر نکن بعدها یادت بیاد میخندی

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
خب میشه جلوشو گرفت دیگه من نفخ معده زیاد میکنم همیشه جلوشو میگیرم ولی ایندفعه انقدر جلوشو گرفتم خودش ...

بگردمت عزیزم

پدر دل و روده رو در آوردی🤣🤣🤣

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2706